Anasayfa / Ankara / Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch Servisi Kendimize Dikkat Ediyoruz. Mülkünüze saygı duyuyoruz ve servis çağrımız sırasında bunu korumak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Tüm saha teknisyenlerimiz, her servis deneyimine temiz ve düzgün bir sonuç sağlamak için koruyucu kaplamalar kullanır ve temizlik malzemeleri taşırlar.

Bosch Çankaya Servisi

Süreç : Ofisimiz sabah 8 ile 22:30 arasında açıktır. Gününüzü planlamanıza yardımcı olmak için, planlanan hizmetinizin tarihinden önce öğleden sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek için elimizden geleni yapacağız.

Çalışanlar : Fabrikada sertifikalı servis profesyonellerinin tümü, taşeron değil,  çalışanlarıdır. Servis teknisyenlerimiz şirket üniformaları giyer ve iyi işaretlenmiş şirket kamyonlarını kullanırlar.

Müşteri Hizmetleri Temsilcileri : Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz çok bilgili ve cihaz sorunlarınızı çözmek, planlama gereksinimlerinizi karşılamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her türlü çabayı gösterecektir. Size yardımcı olmak için buradayız, bu yüzden genel soruların yanıtları için ipuçları bölümümüze göz atın.

Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch Servisi Hizmet gereksinimlerinizi aramak veya e-posta ile göndermek için Bize Ulaşın sekmesini de kullanabilirsiniz . Özel kullanım veya dikkat gerektiriyorsa bölüm müdürüne e-posta göndermekten çekinmeyin.

Güvenilir onarım, uygun fiyat, parça ve işçilik garantisi

Size Sözümüz : Değerli bir müşteri olarak beklentilerinizi aşmamızı bekleyebilirsiniz. Nasıl yaptığımızı bize bildirin! Lütfen her sayfanın sol panelindeki Müşteri Anketini tamamlamak için zaman ayır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi