Anasayfa / Ankara / Etimesğut Arçelik Servisi

Etimesğut Arçelik Servisi

Etimesğut Arçelik Servisi Ülke Çapında Cihaz Onarımı, cihazlarının tüm markaları ve modelleri için fırın onarımı, bulaşık makinesi tamiri ve buzdolabı onarım hizmetleri sunmaktadır. Arçelik, uzun yıllardır geniş bir yelpazede elektrikli ürünler, ev aletleri ve motorlar üretmektedir.

Arçelik Etimesğut Servisi

Yaygın elektrik sorunlarından daha karmaşık onarımlara kadar, yüksek kalitedeki teknisyenlerimiz tüm fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabı onarım ihtiyaçlarınız için en kaliteli hizmeti belgelendirir. Ülke Çapında Cihaz Onarımında, hizmet kalitesi en yüksek önceliğimizdir.

Teknisyenlerimiz, en üst düzeyde müşteri hizmetlerini sürdürürken, cihaz onarımlarınıza en etkili ve güncel çözümleri sunmak için deneyimli ve eğitimli olduğu için onarımınıza azami özen gösterilecektir. Ev aletlerinizle bir takım farklı teknik ve mekanik problemlerle karşılaşmak için gerekli araçlarla hazırlanır ve donatılır.

Tamircinizin mutlak bir başarı olduğunu garantilemek için teknisyenlerimizin en son teknolojiler ve onarım teknikleri konusunda bilgili olduğundan emin oluruz. Diğer cihaz markalarıyla ilgili sorunlarınız mı var? Şansın var! Avustralya’daki tüm büyük ev aletleri ve cihaz markaları için kaliteli onarım hizmetleri sunuyoruz.

Misyonumuz, fırınlarınızın, bulaşık makinelerinizin ve buzdolaplarınızın mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamaktır. Ücretsiz danışmanlık için bugün ülke çapındaki ofislerimizden birini arayın. Hızlı ve rahat aynı gün servisi için bizi  önce arayın.

Lider cihaz onarım servis sağlayıcılarından biridir ve 2001’den beri tüm cihaz onarım ihtiyaçlarınız için kaliteli servis ve çözümler sunmaktadır.

onarım ve yedek parça dahil komple bir çözüm sunabiliyoruz

Müşterilerimiz, ihtiyaç duydukları en iyi cihazlar hakkındaki bilgimizden faydalanmakta, uzman bir servis ekibi ile ürünlerinize hizmet eden yolda ekibimiz, işi yapacak doğru ürünü bilir ve zaman içinde testlerinize katmaktadır. Çoğu şirket sadece ürünü satıyor ancak teslimat, kurulum, yedek parça, aksesuar, onarım ve yedek parça dahil komple bir çözüm sunabiliyoruz.

Etimesgut Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Çarşı
  • Eryaman
  • Etimesgut Köyleri
  • Şaşmaz
  • Zırhlıbirlikler

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi