Anasayfa / Ankara / Etimesgut Ariston Servisi

Etimesgut Ariston Servisi

Etimesgut Ariston Servisi çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm diğer markalarla çalışıyoruz. Hızlı aramalar ve hızlı onarımlar için  Ankara’nın her yerinde tanınıyoruz.

Ariston Etimesgut Servisi

Stokta bir dizi yedek bulundururuz, böylece asla beklemezsiniz. Ayrıca sigorta kapsamı da yapıyoruz. Aynı gün servis destek için cihaz sağlayıcınızla Etimesgut Ariston Servisi iletişime geçin.

Cihaz Onarımınızı Programlayın

Ev aleti tamirinizi programlamak için, bugün sadece ekibinizle temasa geçin. Pazartesi – Cuma günleri 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Çağrılar size uygun bir zamanda planlanır.

Beyaz Eşya Tamir, fırın, bulaşık makinesi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere beyaz eşya ve mutfak aletleri, her türlü onarım. İşletmede 35 yılı aşkın deneyime sahibiz, bu yüzden profesyonellerle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

Etimesgut Ariston Servisi

Her geçen gün daha fazla cihaz kullanılabilir hale geldiklerinde, aslında yaptıkları işi genellikle alabiliyoruz. Bazı cihazlarımız her gün çalışır, sürekli arka planda çalışır, örneğin bir buzdolabı. Doğal olarak, zamanla bunun gibi bir şeyin onarım çalışması gerektirdiğini görebilirsiniz.

Etimesgut Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Çarşı
  • Eryaman
  • Etimesgut Köyleri
  • Şaşmaz
  • Zırhlıbirlikler

Biz tamir ediyoruz:

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi