Anasayfa / Ankara / Etimesgut Vestel Servisi

Etimesgut Vestel Servisi

Etimesgut Vestel Servisi Yıllardır pazarda profesyonellik ve verimlilik ile faaliyet gösteriyoruz,  sektör için referans noktası haline geldik. Hızlı bir şekilde onarım yapmak için müşterinin evine ya da işine hızlıca ulaşabiliyoruz.

Etimesgut Vestel Servisi

Tutku, dakiklik, nezaket, ciddiyet ve her şeyden önce şeffaflık gibi her zaman basit ama temel ve önemli özelliklere odaklandık. Etimesgut Vestel Servisi Yıllar boyunca buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, yerleşik veya müstakil bulaşık makineleri gibi  aletleri teknik yardım için güncellenmiş, uzman var.

Ev Aletleri Yardım Merkezi

Cihaz onarımlarımız, dahili veya ücretsiz kurulum garantilidir.  Tüm müşterilerimizi daima memnun bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz. kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz.

Ne yaparız

Bizim işimiz sadece aletleri tamir etmek değil, size tavsiyelerde bulunmak ve işimizin refahınıza dönüştüğünden emin olmaktır.

Standartlarımız

Ekibimiz için eğitim çok önemlidir, kendimizi sürekli olarak yeni teknolojilerle güncel tutuyor ve düzenli olarak teknik kurslara katılıyoruz.

Bizim deneyim

Geçtiğimiz 45 yıl boyunca onlarca yıldan fazla bir süredir, onarım ve yardım alanında deneyimlerimiz var, tecrübemiz bizim için önemli ve zaman kaybetmemize izin veriyor.

Servis Noktalarımız

• 30Ağustos , Alsancak , Altay , Atakent , Ayyıldız , Bahçekapı , Elvan , Erler , Eryaman , Etiler , İstasyon , Kazımkarabekir , Oğuzlar , Piyade , Süvari , Şehitosmanavcı , Şeker , Şeyhşamil , Topçu , Tunahan ,Yapracık ,Yeşilova , Zırhlıbirlikler

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi