Anasayfa / Ankara / Keçiören Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi profesyonel yardım büyük ev aletleri ( çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, mikrodalga fırın, Buzdolapları, dondurucular, klimalar ayrıca, vs.), ancak küçük ev aletleri.

Vestel Keçiören Servisi

Dikkat çekici teknik becerilerimiz ve profesyonelliğimiz, ev aletleri konusunda teknik destek hizmetlerini bize emanet eden çeşitli ev aletleri üreticileri ve dağıtıcıları tarafından kısa bir süre önce tanındı . Keçiören Vestel Servisi elektrikli narenciye sıkacağı artık işe yaramaz; mikser bıçağı kırılmış, fan soğumaz mı? Profesyonel’i seçin!

Tamirlerimiz gibi tüm parçalar değiştirilir, zamanla garanti edilir. Kuruluşumuz tüm orijinal yedek parçalara 24 saat içerisinde sahip olma imkânı sunmakta ve cihazların periyodik kontrolleri ile cihazların işleyişinin kalitesini ve güvenliğini doğrulamaktayız. Teknisyenlerimiz, ekipmanın bakımı ve doğru kullanımı hakkında bilgi ve öneri sağlamak için hazırdır.

Hızlı ve verimli bir yardım hizmeti

Müşterilerine maksimum destek sunmak için, tek cihaz ve gömme kompozisyonlar için bir dizi özel servis ve her ihtiyaca yönelik tasarlanmış çok çeşitli ekstra garantiler sunuyoruz.

Nitelikli ve uzman personel

Uzman teknisyenlerin ev-tabanlı bir hizmeti, tüm ev aletlerinin durumunu kontrol eder ve gaz ve elektrik tüketiminden tasarruf etmek için yararlı bilgiler sunar. Orijinal yedek parçaların yönetimi, geniş aksesuar yelpazesi, müşteri ile doğrudan temas gibi hizmetler, her zaman ona yardımcı olmamızı ve her beklentisini yerine getirmemizi sağlar.

Keçiören Vestel Servis Bölgeleri

• 19 Mayıs/Çiçekli 1 , 19Mayıs , Adnan Yüksel 2 , Aşağı Eğlence 1 , Atapark 3 , Avnipaşa 1 , Bağlarbaşı 1 , Bağlarbaşı 2 , Bağlarbaşı 3 , Çaldıran 1 , Çaldıran 2 , Çalseki , Emrah 1 , Emrah 2 , Esertepe , Giresun , Güzelyurt , Hisar , Incırlı 1 , Kafkas , Kalaba 1 , Kalaba 2 , Kalaba 4 , Kamıl Ocak 2 , Kamil Ocak 1 , Karşıyaka , Kösrelik , Kuşcağız 1 , Osmangazi , Pınarbaşı 1 , Pınarbaşı 3 , Sarıbeyler , Subayevlerı 1 , Şehitkubilay , Şenlik 1 , Şenlik 2 , Şenlik 3 ,  Şevkat 1 ,  Tepebaşı 3 , Tepebaşı 5 , Ufuktepe , Uyanış 1 , Uyanış 2 , Yayla , Yeşiltepe 1 , Yeşiltepe 2 , Yükseltepe 2

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi