Anasayfa / Ankara / Mamak Bosch Servisi

Mamak Bosch Servisi

Mamak Bosch Servisi Evinizdeki cihazla ilgili sorun ne olursa olsun, ana cihazlarınız doğru çalışmıyorsa ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyoruz.

Bosch Mamak Servisi

Zaten meşgul, telaşlı hayatınızın viteslerine gerçekten bir anahtar koyabilir ve kimse ekstra stresle uğraşmak istemez. İşlerin normale dönmesinin hayatınızda büyük bir öncelik olduğunu, ancak işin doğru ve uygun bir fiyata yapıldığını anlıyoruz.

Eğitimli, Sigortalı Teknisyenler

A daima saygı duyar, müşterimiz cihaz tamiri veya çevre bölgelere ihtiyaç duyar. Zamanınıza saygı duyuyoruz ve ne zaman ortaya çıkabileceğimiz ile ilgili olarak bütün gün beklemenizi ve tahmin etmenizi önleyemeyiz (sizin için çalıştığımız zaman, sizin için çalışan bir 3 saatlik zaman çerçevesinde). Ve teknisyenlerimizin hepsi profesyonel olarak eğitilmiş, sigortalı, temiz ve saygılı.

Garantili Parçalar

Kullandığımız tüm işlerin arkasında tam 90 günlük iş garantisi ve tam 12 ay garanti ile çalışıyoruz . Kamyonlarımız çoğu onarım için ihtiyaç duyulan her şeyle iyi bir şekilde donatılmıştır, ancak cihazınızı düzeltmek için belirli bir parça almak için ayrılmamız gerekirse, bir dönüş yolculuğu için hiçbir zaman ücretlendirilmeyeceksiniz.

  • Tüm ticari ve ev aletleri markalarını onarım

  • Buzdolapları ve Bulaşık Makineleri

  • Beyaz eşya ve Elektrikli Fırınlar ve Sobalar

  • Yıkayıcılar ve Kurutucular

  • Saat / Hafta Sonu Servisinden sonra ekstra ücret alınmaz.

Teknoloji, cihazlarınızı doğru bir şekilde düzeltmemize yardımcı olur ve reklam harcamalarını azaltarak tasarruf etmemize yardımcı olur.

sorunsuz çalışmasını sağlamak için bize güvenin

Bizi online bulduğunuzu söyleyerek, işçilik maliyetinden % 15 memnuniyetle memnuniyet duyarız. Bize güvenini verdiğiniz için takdirimizi gösterme şeklimiz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi