Anasayfa / Ankara / Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi tüm markaların ev aletlerinin onarımında uzmanlaşmış bir şirkettir. Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan kalifiye teknisyenler ile garanti dışı da olsa özel destek sağlıyoruz. Orijinal yedek parça ile her türlü ev eşyalarının bakım ve onarımı için etkili bir merkeziz, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutucular, fırınlar, ocaklar.

Arçelik Servisi Sincan

Teknisyenlerimiz her türlü ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilmekte ve her problemi çözebilmektedir. evde yardım için hazırız. En yüksek ciddiyet ve güvenilirliği ve ekonomik fiyatları garanti ediyoruz. Hizmetlerimiz ve ev eşyalarının onarımı hakkında daha fazla bilgi almak için sizi Kişiler bölümündeki formu doldurmaya davet ediyoruz.

Ev aletleri sektöründe 30 yıllık deneyim

Firmamız 30 yıldır ev aletleri desteği ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir.  Teknisyenlerimiz geniş teknik bilgiye sahiptir ve isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemek için her zaman hazırdır.

Hızlı ve etkili cihaz tamir müdahaleleri

Her türlü müdahalede orijinal yedek parça, maksimum profesyonellik ve rekabetçi fiyatların kullanılmasını garanti ediyoruz. güvenilir bir teknisyen arıyorsanız Hızlı Ev Yardımı ile iletişime geçin.

Sincan Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Fatih
  • Sincan Köyleri
  • Sincan Merkez
  • Temelli
  • Yenikent

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi