Anasayfa / Ankara / Sincan Bosch Servisi

Sincan Bosch Servisi

Sincan Bosch Servisi sektörde biriken 40 yılı aşkın tecrübeye dayanmaktadır. Büyük profesyonelliğimiz sadece evde hizmet değil, restoranlara, barlara ve diğer ticari faaliyetlere de açıktır.

Bosch Sincan Servisi

Sunduğumuz hizmetler arasında onarım ve bakım, yeni ve kullanılmış satış, yardım ve ev teslimi bulunmaktadır. Bizi arayarak veya mağazayı ziyaret ederek tüm tanıtımlarımızı keşfedin.

Sincan Bosch Teknik Servis Bölgelerimiz

• Ahievran , Ahievran osb , Akçaören , Akşemsettin , Anayurt , Andiçen , Atatürk , Ayaş Yolu , Cumhuriyet , Çiçektepe , Çoğlu , Ertuğrulgazi , Esenler , Fatih , Gaziosmanpaşa , Gökçek , İlyakut , İncirlik , İstasyon , Malazgirt , Maraşalçakmak , Menderes , Mevlana , Mülkköy , Osmaniye , Osmanlı , Pınarbaşı , Plevne , Polatlar , Saraycık , Selçuklu , Sincan osb , Tandoğan , Tatlar , Törekent , Ulubatlıhasan , Yeniçimşit , Yenikayı , Yenipeçenek , Yunusemre 

Ev eşyalarının onarımı

Servis merkezi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, elektrikli süpürge ve ütü gibi tüm ev tipi ev aletleri için yeni ve kullanılmış ürünlerin tamir, bakım ve satışını yapmaktadır. Ayrıca soğutmalı dolapların, soğutmalı sayaçların ve buz üretim tesislerinin kurulum ve onarımında da uzmanlaştık.

Ücretsiz fiyat teklifi için bize sorun !

servis merkezi, her türlü ev aletlerinin onarımı, bakımı ve satışı ile klima ve soğutma sistemlerinin kurulumu ve bakımı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi