Anasayfa / Antalya / Kepez Beko Servisi

Kepez Beko Servisi

Kepez Beko Servisi Merkezin yönetimi, hizmet sunumunun kalitesine ve hızına özel önem veriyor. Üreticilerle doğrudan sözleşmeler altında çalışan servis merkezleri (atölyeler) çok fazla değil. Sadece birkaçı müşterilere kusurların hızlı ve başarılı bir şekilde giderilmesini garanti edebilir.

Beko Kepez Servisi

Kepez Beko tecrübeli profesyoneller, modern onarım üssü, markalı aksesuarlar, demokratik fiyatlar bir kadrodur. Hizmeti mümkün olduğunca elverişli hale getirmek için çalışıyoruz, bu nedenle onarım süresini en aza indiriyoruz. Bize dönersek, sadece paradan değil, zamandan da tasarruf edersiniz!

Ev eşyalarının onarımı

Servis Merkezi Servis bölgesindeki en büyük onarım organizasyondur ve ev aletleri ve elektronik tamiri için hizmet dizi gerçekleştirir. 20 yıldır, onarım onların ekipman, dünya üreticileri ve  sakinleri güvenilir. Servis Merkezi Servis garanti ve garanti buzdolapları, çamaşır makineleri hizmetinde, ankastre, televizyonlar ve diğer birçok ev aletleri için tek merkezdir.

Ara vermeden 24/7 çalışıyoruz

Çamaşır makinelerinin tamiri Çamaşır makinelerinin tamiri, faaliyetimizin ana yönlerinden biridir. Buzdolapların tamiri 1995’ten beri buzdolaplarını yenilemektedir. Ustalarımız, ithal ve yerli buzdolaplarına servis konusunda geniş deneyime ve yüksek kaliteye sahiptir. Bugüne kadar, imalatçılarla 20’den fazla hizmet sözleşmesi imzalanmıştır.

Kepez Beko Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Ahatlı
  • Altınova
  • Dokuma
  • Düdenbaşı
  • Duraliler
  • Erenköy
  • Kepez Köyleri
  • Sütçüler
  • Varsak
  • Yeniemek

Kepez Beko Servisi

Televizyonların onarımı Ustalarımız, imalatçı sertifikaları tarafından onaylanan yüksek kalifikasyona sahiptir. Üreticiler ile doğrudan sözleşmelerin varlığı, Kepez Beko yüksek teknolojik servis temeli ve herhangi bir yedek parçaya erişim sağlar.

Mikrodalga fırınların, elektrikli süpürgelerin, ütüler ve diğerlerinin onarımı.Biz bir elektrik süpürgesi, bir blender, demir, tost makinesi, su ısıtıcısı, sıcak hava tabancası ve diğer ekipmanlar  arkadaşlarının mutfak robotu, mikrodalga fırın, kahve makineleri, yenilemeye yardımcı olur.

Bulaşık makinelerinin tamiri Service sizin için uygun bir zamanda evde bulaşık makinesini tamir edecektir. Kalkış haftada 21 saate ve hafta sonlarına kadar gerçekleştirilir. Kepez Beko Uzmanlar tüm gerekli araçlarla donatılmıştır. arayarak veya doğrudan web sitemize başvurarak arayabilirsiniz.

Su ısıtıcılarının onarımı Evdeki su ısıtıcısı periyodik kalifiye bakım gerektirir. Sadece doğru menteşeyi yaparak, su besleme sistemi, güç kaynağı ve zamanında bakım ile yetkin bağlantı yaparak, ısıtıcının uzun ömrüne güvenebilirsiniz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi