Anasayfa / Amana / Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları Çözüm Rehberi

Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları Çözüm Rehberi

Amana Kurtuma Makinesi Hata Kodları Çözüm Rehberi Kurutucunuz bu kodlardan birini görüntülerse, sorunu çözebilecek bazı eylemler vardır. Bu öneriler yardımcı olmazsa, Bize Ulaşabilir veya Hizmet Çevrimiçi Bildirebilirsiniz .

Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları

Hata kodu Muhtemel çözümler
AF Kısıtlanmış hava akışı. Bu  tiftik ekran veya havalandırma tıkalı olduğunu gösterir; havalandırma, kırılmış, bükülmüş veya çok fazla dönüşe sahiptir. Hata olduğunda kurutma makinesi çalışmaya devam edecektir .Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir tuşa dokunun.
F # E # Ekranda “F” ile başlayan bir kod görünürse, F # ve E # arasında değişirse, kurutucu kontrolü servis gerektiren bir sorun tespit etti. Bize Ulaşın veya Online Servis Çizelgesi
L2 Düşük veya sıfır voltajı. Bu , evinizin güç kaynağında bir sorun olabilir, kurutucunun ısıtıcısının yanmasını engeller. Bu diyagnoz kodu mevcut olduğunda kurutucu çalışmaya devam edecektir. Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir tuşa dokunun.NOT:  Bu hata sadece ilk kurulum sırasında gösterilecektir.

Takip etmeyi dene:

  • Ev sigortasının patladığını veya devre kesicinin devreye girip girmediğini kontrol edin. Elektrikli kurutucular iki adet ev tipi sigorta veya kırıcı kullanır. Sigortayı değiştirin veya devre kesiciyi sıfırlayın.
  • Güç kablosunun düzgün şekilde takıldığını doğrulayın. Ayrıntılar için Kurulum Talimatlarına bakın.
  • Bir Zamanlanmış Kuru ısıtmalı çevrim seçin ve kurutucuyu yeniden başlatın. Mesaj devam ederse, yetkili bir elektrikçiye danışın.
PF Güç kesintisi. Bu  kurutma döngüsü Elektrik kesintisi nedeniyle kesintiye edildiğini gösterir. Kurutma döngüsünü yeniden başlatmak için BAŞLAT’a basın ve basılı tutun veya ekranı temizlemek için POWER düğmesine basın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi