Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / LG Çamaşır Kurutma Makinesi Hata Kodları Ve Açıklamaları

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Hata Kodları Ve Açıklamaları

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Hata Kodları Ve Açıklamaları Bu hata kodu açıklamaları LG kurutucunuzla ilgili bir sorunu teşhis etmenize yardımcı olabilir. Onarımın nasıl yapılacağı konusunda yardımcı  olmak için, kurutucular, diğer ana cihazlar, çim ve bahçe ekipmanları, garaj kapısı açıcılar, elektrikli süpürgeler ve daha fazlası için onarım yardımını içeren onarım yardım bölümünü ziyaret edin  . Ayrıca , kullanım kılavuzlarını arayabilir   ve kurutucu yedek parçalarını bulabilirsiniz  .

LG Kurutucu Hata Kodları

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Hata Kodları

Bizim göz atın  kurutucu hata kodu çizelgeleri  farklı bir LG model veya kurutucu bir başka markası ile ilgili bilgiler.

Hata kodu Şart Kontrol / Onarım Mağaza Parçaları
TE1 Termistör hatası Elektronik kontrol, termistörün (sıcaklık sensörü) arızalandığını algılar. Kurutucuyu fişten çekin ve direnci termistörden ölçün.Oda sıcaklığında yaklaşık 10.000 ohm ölçmelidir. Termistör arızalıysa, değiştirin.
Kendinizi düzeltmek için onarım kılavuzuna bakın
termistör
TE2 Termistör hatası Elektronik kontrol, termistörün (sıcaklık sensörü) arızalandığını algılar. Kurutucuyu fişten çekin ve direnci termistörden ölçün.Oda sıcaklığında yaklaşık 10.000 ohm ölçmelidir. Termistör arızalıysa, değiştirin.
Kendinizi düzeltmek için onarım kılavuzuna bakın
termistör
dE Kapı anahtarı hatası Normalde kurutma makinesinin konsolunda saklanan teknik sayfalarda açıklanan diyagnostik test modunu kullanarak kapı anahtarının çalışmasını kontrol edin. Kapı anahtarı arızalıysa, değiştirin.
Kendinizi düzeltmek için onarım kılavuzuna bakın
Kapı anahtarı

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi