Anasayfa / Ankara / Ankara General Electric Servisi
Ankara General Electric Servis

Ankara General Electric Servisi

Ankara General Electric Servisi ev aletleri tamiri konusunda uzmanlaşmış ve tabii ki yerel yardım etmek size büyük ekipman ile birlikte gelir.

General Electric Ankara Servisi

Servisimiz telefonda başlar, çünkü çoğu kez ipuçlarımız yardımcı olmaya devam eder ve cihaz tekrar sorunsuz çalışır. mağazamızda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Ankara General Electric Servisi

satış için birçok yeni ekipman da sunuyoruz – ya da doğrudan size geliyoruz. Ulaşmak, adil seyahat masraflarını karşılamak ve hızlı ve yetkin bir şekilde çalışmak çok kolay.

Elektrikli cihazlarınızın yerinde ve atölyede onarımı uzmanlardan

Müşteri servisimiz hızlı bir şekilde gelir ve mesleğin deneyimi, bilgisi ve mesleği ile karakterize edilir. Kurutucu, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi gibi daha büyük bir ev cihazı artık istenmiyorsa, E-ünitesini yerinde tamir etmek için size geliyoruz. Bu, taşıma sırasında cihaza olası zararları önler ve küçük bir arabanız varsa, bir tane bile düzenlemeniz gerekmez.

Ankara General Electric Atölyede onarım

Elbette cihazınızı  atölyemize de getirebilirsiniz. En iyi eğitimli çalışanlar burada çalışır – çamaşır makineniz veya buzdolabınız hiçbir zaman bizim tarafımızdan tamir edilmeyecek ve tam olarak yeniden faaliyete geçecektir! o makinelerinin onarımlarını da kabul ediyoruz.

Ankara General Electric Evinizdeki onarım

Oldukça ücret alıyoruz – fiyatlandırmamız üzerindeki seyahat ödeneğinden cihazın onarımına kadar saydam hale getirildi. Yedek parçaların alınması gerektiğinde, ikinci yolculuk için hiçbir ücret talep etmeyeceğiz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi