Anasayfa / Altus / Antalya Altus Servisi

Antalya Altus Servisi

Antalya Altus Servisi Biz cihaz onarım konusunda uzmanlaşmış bir aile sahibi ve işletilen bir şirketiz. 35 yılı aşkın bir süredir Antalya Altus Servisi hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz tüm büyük ve üst düzey marka ev aletleri için uzman onarım hizmetleri alırlar.

Antalya Altus Servisi

Teknisyen ekibimiz fabrikada eğitilmiş ve etkilidir. Tüm teknisyenlerimiz uyuşturucu ve arka plan kontrollerini geçti. Antalya Altus Servisi cihaz onarımına ek olarak, kurutucu havalandırma temizliği ve değişimi için ücretsiz tahminler de sağlıyoruz. Ayrıca bulaşık makinelerini, ankastre buzdolaplarını ve tezgah üstü mikrodalgaları da monte ediyoruz. Antalya Altus Servisi, acil durum cihazlarının onarımı için,

bugün bir çağrı yapın; Sizin için tamir edeceğiz. Teknisyenlerimiz, set üstü ocak ve fırın hizmetlerinde uzmandır ve tüm büyük markalara hizmet vermekteyiz. Tamamen dolu kamyonlarımızla çıkacağız ve mümkün olduğu zaman ilk ziyaretimizdeki onarımınızı tamamlamak bizim hedefimizdir. Tüm ev aletlerinin bakım ve onarımında uzmanız ve aynı gün servis cihazlarının onarımında uzmanız, cihaz sorunlarınız için en hızlı ve en etkili çözümü almanızı sağlar.

Aynı Gün Hizmetini sunuyoruz .

Buzdolapları, bulaşık makineleri, rondelalar, kurutucular, ankastre mikrodalga fırınlar, fırınlar, duvar fırınları ve havalandırma kapakları, buz makineleri, şarap soğutucuları ve çöp sıkıştırıcıları için uzman onarım hizmetleri sunuyoruz. Kurutucu havalandırma temizleme ve değiştirme hizmetleri için ücretsiz tahminler sunuyoruz. yüksek son cihaz onarımında uzmanlaşmıştır.

Çevre dostu olmaya kararlıyız ve teknisyenlerimiz geç model esnek yakıt vanlarını sürdürebilir ve tüm hurda metalleri ve ambalajları parçalardan ve cihazlardan geri dönüşüme gönderir.

Hakkında Repairman

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi