Anasayfa / Altus / Bursa Altus Servisi

Bursa Altus Servisi

Bursa Altus Servisi Düzenli olarak kullandığımız bir şey varsa, bizim cihazlarımız! Bu nedenle, arızalandıklarında veya verim düşüşüne işaret ettikleri zaman, tüm işler ani bir durma noktasına gelir.

Altus Bursa Servisi

Ama henüz endişe modunu açmayın.  ev onarım ve bakım hizmetleri ile cihazlarınızı anında tam vitese geri alabilirsiniz.   biz dahil ev onarım hizmetleri hitap: Çamaşır makinesi tamir servisi, Buzdolabı tamir, Klima servisi, Şofben onarım ve Mikrodalga / fırın onarım hizmeti,

 • Aletler’de hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

  Buzdolaplarından geysere kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ancak, hizmetlerimizin kullanılabilirliğinin şehirden şehre değiştiğini unutmayın. Bu nedenle, bir hizmet rezervasyonu yapmadan önce ücret listesini gözden geçirmenizi ve şehre özel ücret listesinde belirtilmeyen hizmetleri atlamanızı rica ediyoruz.

 • Cihaz Onarımı için satın aldığınız ürünlerin geri dönüş süresi nedir?

  Yedek parça kullanılabilirliğine bağlıdır. Varsa veya hemen temin edilebiliyorsa, parça 72 saat içinde teslim edilir. Müsaitlik durumunda gecikme yaşanması durumunda 48 saat içinde cezalandırılacaksınız.

 • Masraflarınızın yaklaşık ayrılığı nedir?

  İncelemeden sonra size bir teklif verilir. Farklı şehirlerde sunulan hizmet çeşitlilikleri nedeniyle, servis sağlayıcımızdan birisini önce cihazı incelemeksizin, maliyeti önceden paylaşmamız mümkün değildir.

 • Bana servis merkezlerinden bahset.

  Servis merkezlerimiz şehir genelinde yayılmış olsa da, yerlerini paylaşmaya yetkin değiliz. Söyleyebileceğimiz, tüm Hizmet Sağlayıcılarımızın mobil ve gün boyunca birden çok iş için seyahat etmeleridir.

 • Malzeme ve / veya servis garantisi veriyor musunuz?

  Malzemenin faturasında belirtilen şekilde garanti veya parça garantisi. Lütfen harici malzeme masrafları durumunda servis sağlayıcısından malzeme faturasında ısrar edin. Hizmete ilişkin olarak, aynı doğa sorunlarının tekrarlanması durumunda hizmetlerimizin ücretsiz olacağı şekilde 30 günlük bir garanti vardır.

Hakkında Repairman

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi