Anasayfa / Beyaz Eşya / Bursa Electrolux Servisi
Bursa Electrolux Servis

Bursa Electrolux Servisi

Bursa Electrolux Servisi Tüm teknisyenler uzmanlık alanlarında yüksek eğitimli ve sertifikalı. Teknisyenlerimiz mesai saatleri içinde üniforma giyerler ve profesyonel bir ortam sağlarız. Tüm teknisyenlerimiz bilgili ve tüm çalışmalarımızın cihazınızın sorunsuz çalışmasını garanti ediyoruz. Tüm teknisyenlerimiz bilgili ve tüm çalışmalarımızın cihazınızın sorunsuz çalışmasını garanti ediyoruz.

Ev Aletleri Onarım Uzmanları

Evinizdeki bir cihazda neyin yanlış olduğunu veya evinizde ne marka ya da model bulunduğunu sorun etmeden, tamir etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bursa Electrolux Servisi tüm markalarda yıkayıcı, kurutucu, buzdolabı, dondurucu, bulaşık makinesi, fırın, atma ve soba markalarıyla ilgili 30 yılı aşkın deneyime sahibiz ve hayal edebileceğiniz her türlü problemle karşılaştık.

Bursa Electrolux Servisi

Çoğu zaman bir sorunu yerinde tamir edebiliriz, ancak şehir dışından bir parça sipariş etmek zorunda kalırsak, 48 saatlik bir dönüş süresi olabilir. Kaliteli işçilik ve üstün müşteri hizmetleri, burada öncelikli konulardır ve müşterilerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

Electrolux Servisi Bursa

İster aile lojmanı yapmak için ofis mola odası ya da fırın tamiri için buzdolabı tamirine ihtiyacınız olsun, ne olursa olsun verimli cihaz tamir hizmetleri sunuyoruz. , arızalı cihazlara sahip olmanın sinir bozucu olabileceğini ve sizin ve ailenizin üyeleri için gerçek bir rahatsızlık yaratabileceğini biliyoruz. Bu yüzden amacımız, hayatınızı daha kolay hale getirmek için hızlı ve hassas cihaz onarımları sunmaktır.

Kaliteli tamir hizmeti veriyoruz

Birçok müşteri kendi cihazlarını tamir etmekten mutluluk duyar ve bu durumda onlara mümkün olduğunca yardım ve tavsiye vermeye her zaman hazırız. İhtiyaç duydukları tam parçayı bulmanıza yardımcı olabiliriz ve bize cihazın yıl, marka, model ve seri numarasını getirmelerini öneririz. Termostatlar, devre kartları, kayışlar ve zamanlayıcılar dahil olmak üzere parçaları stoklarız.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi