Anasayfa / Beyaz Eşya / Bursa Franke Servisi
Bursa Franke Servisi

Bursa Franke Servisi

Bursa Franke Servisi Cihazlarınızın ömrünü uzatmak için hizmetinizdeyiz. Cihazınızın değiştirilmesi gerektiğinde de tavsiyede bulunabiliriz. Bursa Franke Servisi 30 yıllık deneyime sahibiz ve hangi markaların genellikle daha az servis veya tamir gerektirdiğini söyleyebiliriz.

Franke Bursa Servisi

Cihazlarınızın ömrünü uzatmanıza ve tamir yerine uzun vadeli tamir masraflarını değerlendirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Hangi rotanın size kısa ve uzun vadeli para kazandıracağını size bildireceğiz.

Uygun Ekonomiyle En İyi Hizmeti Sunuyoruz !

İlk önceliğimiz, cihazınızın sizin için en az yatırımla düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Ayrıca bu cihazlara güvendiğinizi de biliyoruz, bu yüzden en az bir zamanda çalışmak da önemlidir.
Aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm Büyük Ev Aletleri üzerinde çalışıyoruz
Bursa Franke Buzdolapları / Dondurucular
Bursa Franke Çamaşır yıkama-kurutma makinesi
Bursa Franke Bulaşık makinesi
Bursa Franke Fırın ve Tezgah Üstü Ocakları
Bursa Franke Çöp Öğütücü
Bursa Franke Mikrodalgalar 

Franke Mutfak Sistemlerinizi  tamir edilen Lüks Ürünler Grubu cihazını kullanmak çok kolay. Franke Mutfak Sistemleri – Lüks Ürünler Grubu dahil olmak üzere tüm önde gelen üreticilerin cihazlarını tamir edebilen yerel profesyonel cihaz mühendislerimiz var.

Ustalarımız geniş bir yedek parça yelpazesine erişebilir ve tamamen eğitimli olursunuz, bu yüzden emin ellerdesiniz. Ücretsiz bir ek bilgi için rezervasyon yaptırıp bize hesapladığınızda, sabit fiyatlarımız sayesinde tam olarak ne kadar ön plana çıkacağını biliyorsunuz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi