Anasayfa / Beyaz Eşya / Bursa Profilo Servisi

Bursa Profilo Servisi

Bursa Profilo Servisi Tüm büyük ev aletleri için onarım hizmeti veriyoruz ve bir dizi üretici için garanti servisi yapmaya etkiliyiz. Ayrıca ev aletlerinin tüm marka ve modellerini de kurarız. Bursa diğerleri dahil olmak üzere  çevresindeki bölgelere hizmet veriyoruz.

Profilo Servisi Bursa

Size ve zamanınıza değer verdiğimiz için, cihaz onarım deneyiminizi baştan sona başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmak için sektördeki en iyi eğitimi almaya yatırım yaptık.

Marka ve Modelinize Hizmet Veriyoruz

  • Bizim yerel müşteri hizmetleri temsilcileri sizin için en uygun olan bir zamanda bir hizmet randevu rezervasyon size yardımcı bekleyen Cuma’ya 5 pm Pazartesi – 08:30 arasında mevcuttur.
  • Konuşacak zaman yok mu? Belirli alanınız için kullanılabilirlik takvimimize gerçek zamanlı erişim sağlayan  özelliğini kullanın .
  • Planlama talebinizi aldıktan sonra, bir teknisyen izleme linki ile birlikte seçilen randevu noktasını doğrulayan bir onaylama linki gönderilecektir. Bu bağlantı teknisyenin ilerlemesini kapınıza kadar takip etmenizi sağlayacaktır (UPS izleme sistemi gibi).
  • Daha özelleştirilmiş bir randevu saatine ihtiyacınız varsa, bunu sizinle birlikte düzenlemekten memnuniyet duyarız.
  • Rezervasyon sırasında, noktanızı güvenceye almak için bir kredi kartı gerekmektedir. Ayrıca bir iptal politikamız da var .
  • Çevre için harika olan ve servis geçmişinizi daha iyi takip etmemize yardımcı olan kağıtsız bir faturalama sistemi kullanıyoruz.
  • Servis çağırma teşhisini takiben, Ulusal Ulusal Alet Fiyat Rehberi’ni kullanarak onarım masrafı için bir teklif verilecektir. Bu yöntem, iş tarafından ücretlendirildiği ve saat başı değil, mümkün olan en düşük fiyatı garanti eder! Belirtilen fiyat, gerekli onarımın yanı sıra gerekli parça ve işçilik için tek seferlik bir ücret içerir. Biz Cihaz onarım için özel bir kısmını sipariş varsa, olacak değil iade-i ziyaret için herhangi bir ek ücret alınmayacaktır. 
  • Tüm kamyonlarımız, birçok yaygın cihaz onarımı için parçalarla dolu. Cihazınızı ilk kez tamir etmeye çalışıyoruz!
  • Uzmanlık gerektiren bir parça gerekiyorsa, parçayı elde etmek ve cihazınızı mümkün olan en kısa zamanda tamir etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Size kolaylık sağlamak için, bizi aramak zorunda kalmadan İş Durumu sayfamızdaki bölümünüzün durumunu kontrol edebilirsiniz .

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi