Anasayfa / Beyaz Eşya / Bursa Vestel Servisi
Bursa Vestel Servisi

Bursa Vestel Servisi

Bursa Vestel Servisi Temel olarak, cihazınızı sitede onarıyoruz. Sadece çok karmaşık durumlarda veya müşteri tarafından alan nedenleriyle kapsamlı bir onarım mümkün olmadığında, cihazınızı atölyemize getiriyoruz. Her onarımdan önce servis teknisyenimiz cihazı kontrol eder ve size bir teklif verir.

Vestel Bursa Servisi

Servis teknisyenlerimiz tarafından sunulan tüm hizmetler derhal ve kesinti yapılmadan yapılmaktadır. Servis mühendislerimiz, nakit olarak verilen hizmetleri nakit olarak veya banka kartınızı kullanarak alma hakkına sahiptir. Arıza teşhisi ve ilgili maliyet hesaplamasının onarımın ardından onarılmasına karar verirseniz (örneğin, bir onarımın yetersizliği durumunda) sadece bir kontrol ücreti talep ediyoruz .

Bursa Vestel Servisi

Bir onarım için karar verirseniz, ancak evimizde yeni bir cihaz satın almanız için, bu doğrulama ücretini kısmen yeni cihazınızın satın alma bedeli ile ücretlendiririz.

Birinci sınıf hizmet ve teknolojiye odaklanıyoruz

Bursa Vestel Servisi onarım servisimiz, yerinde onarım yapan bir ana atölyedir. Yeni ekipmanınızın teslimatı, inşaatı ve bağlantısı ile eski ekipmanınızın bertarafı ile ilgileniyoruz. Firmamızı çamaşır makinesi tamiri,  bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri ve çamaşır kurutma makinesi onarımı hizmetlerini kapsamaktadır.  uzmanlaş tığımızdan, kendimizi çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi konusunda uzmanlaştık.

Bursa Vestel Servisi Bu servis ekipmanı ve bağımsız müşteri hizmetleri için bağımsız bir hizmettir Acil servisimiz her zaman size açıktır. Çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, çamaşır kurutma makineniz veya buzdolabınız grevde olsun, müşteri servisimiz ile yanınızdayız.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi