Anasayfa / Amana / İstanbul Amana Servisi

İstanbul Amana Servisi

İstanbul Amana Servisi Teknisyenlerimiz arka plan kontrol edilir ve ailenizi korumak için taranan ilaçlar. Kat koruyucular giyerler ve evinizi korumak için koruyucu paspaslar kullanırlar. Her teknisyen deneyimlidir ve cihaz onarımındaki en son değişikliklerden haberdar olmak için düzenli eğitim alır. Her teknisyen, belirli kalibrasyon gereksinimlerine ve özel parça kullanılabilirliğine erişime sahip bir tablet bilgisayar taşır.

Amana İstanbul Servisi

Profesyonel ve güler yüzlü bir müşteri hizmetleri temsilcisi aradığınızda, mümkün olan en hızlı cihaz onarımı için randevu almanıza yardımcı olacaktır. İlk ziyarette tespit edilebilmesi için gerekli özel parçalara sahip olduğumuzdan emin olmak için “İlk-Zaman Düzeltme” nin güveniliridir. Tecrübesi ve parçalara erişimi sayesinde, özel parçaları durduran tek şey, cihazın doğru marka ve modelinin yanı sıra tamir edilecek problemin yanlış değerlendirilmesinin yapılmasıdır.

Markalara ve Cihaz Modellerinde En Kaliteli Hizmet

Ne zaman teknisyeni geldiğinde, o bir işaretli Güvenilir kamyon sürücü ve bir Güvenilir üniforma giyecektir. Sorunu giderecek ve herhangi bir onarım yapılmadan önce size bir sabit oranlı onarım fiyatı teklif edecektir. Tüm onarımlar kaç kez geri gelmek zorunda kaldığı önemli değil. Ancak, ilk ziyaretinizde olduğu kadar düzeltmek istiyor. Tüm kredi kartlarını alıyoruz ve askeri ve kıdemli vatandaş indirimleri alıyoruz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi