Anasayfa / Beyaz Eşya / İstanbul Regal Servisi
İstanbul Regal Servis

İstanbul Regal Servisi

İstanbul Regal Servisi büyük ev aletlerinin çok çeşitli marka ve modellerini servis ve tamir ediyoruz.

Regal İstanbul Servisi

İstanbul Regal Servisi Çamaşır makinenizin dönmesi durur, kurutucu kurutulmaz veya ocağınız artık pişmez, Don Aletleri tüm cihaz ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Regal Tamir Hizmetleri

cihazlarınızda onarım sağlamak için lisanslı servis teknisyenlerine sahiptir. Servis minibüsümüz bulunduğunuz yere gelmemize izin veriyor ya da makinelerinizi tamir için bırakabilirsiniz, en uygun hizmeti sunmaktadır.

Güvenilir Ev Aletleri Servis ve Onarımları

Biz de kullanılmış aletleri satın alıp yeniden inşa ediyoruz, yani eğer satmak istiyorsanız bize bildirin. Kırılmış olsa bile, muhtemelen tamir edebiliriz! tüm cihazlarınızı yıl boyunca kusursuz bir şekilde çalışır durumda tutmak için sigortalı ve gümrüklü teknisyenlere sahiptir.

Kartal Regal Servisi

Pendik Regal Servisi

Maltepe Regal Servisi

Çekmeköy Regal Servisi

Beykoz Regal Servisi

Ümraniye Regal Servisi

Pazartesiden cumaya 07: 00-17:  00,  pazar günü 07: 00-23 : 00 randevu Aynı gün ev hizmeti Rekabetçi fiyatlar Parçalar ve işçilik garantisi (üreticiye göre) Ev aletlerinin montaj ve onarımı (buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, ocak, kiler, çamaşır makinesi, kurutucu, öğütücü, mikrodalga fırın ve klima) arızalı cihazınızı yerinde tamir etmek için eve taşınır.

Çok büyük bir envantere sahip 4 servis kamyonumuz sayesinde, size her zaman hızlı bir hizmet verebiliyoruz. telefondan bizi arayın ve belirli bir zamanda randevu alın, gününüzü boşa harcamayın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi