Anasayfa / Beyaz Eşya / İzmir Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi Tamamen işlevsel bir yenilenmiş modelin ne zaman yapacağını bilenler için perakende satış fiyatlarının ödenmesine gerek yoktur. Birçok ev aletini, bir departman veya ev mağazasında bir yedekte geçireceğinizin yaklaşık üçte biri kadar olan fiyatlarla satıyoruz. Servis ekibimiz kullanılmış cihazlarla gelen garantiler hakkında sizi bilgilendirir.

Electrolux Servisi İzmir

Yıkayıcılar, Kurutucular, Buzdolapları, Sobalar, Duvar Fırınları, Setüstü Ocaklar, Bulaşık Makineleri, Klimalar, Mikrodalga Fırınlar, Şarap Soğutucuları, Çöp Kompaktörleri, Çöp Konteynırları, Davlumbazlar ve Buz Makineleri dahil olmak üzere ev aletlerinin tüm markalarına hizmet vermekteyiz. Ev cihazınız bunlardan herhangi birine uymuyorsa, bize hizmet edip etmediğimizi görmek için bizi arayın.

– Buzdolapları ve dondurucular

– Yıkayıcılar ve kurutucular

– Klimalar

– Aralıklar  

– Bulaşık makineleri

– Mikrodalga fırınlar

Aletleri, tüm cihazlarınız için birçok parçadan oluşan dolu dolu kamyonlarımızın sahibidir ve bunları işletmektedir. Amacımız, ilk ziyaretimiz sırasında her cihazı hem zaman hem de paradan tasarruf etmenizi sağlamaktır.

güvenilirliğimiz, dürüstlük ve deneyimimizle,

Teknisyenlerimiz çok temiz, son derece saygılı ve çoğu verimli.  Buzdolabınız, ocağınız, bulaşık makineniz, mikrodalga, çamaşır makinesi, kurutucu veya klima cihazınız frenlendiğinde veya düzgün çalışmadığında, bu değerli cihazı atmayın, sadece telefonu açın ve A1 Aletleri’ni hemen arayın. Onları hayata döndüreceğiz!

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi