Anasayfa / Beyaz Eşya / İzmir Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi İzmir’in her ilçesine haftanın 7 gün 24 saati servis hizmeti sağlamaktadır. Kullanılan yedek parçalar tamamen orijinal olup 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi ile sorunları aynı gün içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Electrolux Servisi İzmir

Yıkayıcılar, Kurutucular, Buzdolapları, Sobalar, Duvar Fırınları, Setüstü Ocaklar, Bulaşık Makineleri, Klimalar, Mikrodalga Fırınlar, Şarap Soğutucuları, Çöp Kompaktörleri, Davlumbazlar ve Buz Makineleri dahil olmak üzere ev aletlerinin tüm markalarına hizmet vermekteyiz. Ev cihazınız bunlardan herhangi birine uymuyorsa, bize hizmet edip etmediğimizi görmek için bizi arayın.

– Buzdolapları ve dondurucular

– Yıkayıcılar ve kurutucular

– Klimalar

– Aralıklar  

– Bulaşık makineleri

– Mikrodalga fırınlar

Aletleri, tüm cihazlarınız için birçok parçadan oluşan dolu dolu kamyonlarımızın sahibidir ve bunları işletmektedir. Amacımız, ilk ziyaretimiz sırasında her cihazı hem zaman hem de paradan tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Güvenilirliğimiz, Dürüstlük ve Deneyimimizle,

Teknisyenlerimiz çok temiz, son derece saygılı ve her sene değişen teknolojinin onarım ve kullanım eğitimleriyle .  buzdolabınız, ocağınız, bulaşık makineniz, mikrodalga, çamaşır makinesi, kurutucu veya klima cihazınız arızalandığında veya düzgün çalışmadığında, bu değerli cihazı atmayın, sadece telefonu açın ve İzmir Electrolüx Servisimizi hemen arayın. Onları hayata döndüreceğiz!

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi