Anasayfa / Beyaz Eşya / İzmir Lg Servisi

İzmir Lg Servisi

İzmir Lg Servisi Hızlı, güleryüzlü ve saygılı hizmet Klima olmadan birkaç gün durabilirsiniz; Çamaşır makinesi olmadan da sürdürebilirsiniz, ancak kırık bir buzdolabında rahatça yaşamak için bir yol yoktur.

 Lg Servisi İzmir

Arızalı bir cihazın açık bir rahatsızlığı dışında, kırılmış bir buzdolabı, neden oldukları bileşik maliyetleri nedeniyle evin en büyük para boşluklarından biridir.  buzdolabı onarım uzmanlarımızın, makinenizi hemen çalıştırmasına izin verin.

Bugün evimize gelebilir misiniz?

C. Saat 13: 00’ten önce arama yaparsanız, teknisyen normalde onarım için aradığınız gün evinize gönderebilir. Tüm randevular önceden planlanmışsa, PAS bir sonraki iş gününde size uyacaktır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

A. Hassas Cihaz Hizmetleri tüm ana kredi kartlarını kabul edecektir. Vize | Ana Kart | Amerikan Express | Keşfedin. PAS da nakit kabul edecektir.

Cihazımı geri getirme ve teşhis etme maliyetiniz var mı?

A. PAS, Brooklyn NY’deki diğer büyük cihaz onarım şirketlerini, cihazı sahada teşhis edecek ve gerekli onarımları tamamladığınız sürece toplam onarım ücretine ödenen ücreti uygulayacaktır. Bu nedenle, işi tamamladığınız sürece servis ücreti toplam fiyata dahil edilir.

S.: Ücretsiz servis kuponunu diğer kuponlarla birleştirebilir miyim.

Evet, ancak cihaz onarım talebiniz için çift kupon almanıza izin verilen tek kart olabilir.

Şirketiniz kurutma kurutucularını temizliyor mu?

A. Kurutma deliğinizin kurulumuna bağlı olarak, sizin için değiştireceğiz. Şirketimizin çalışacağı havalandırmanın çoğu, toplam uzunluktaki 10 feet daha azdır. Ventilasyonunuz tavandan geçiyorsa ve yenisi değişmezse, personelimiz size yardımcı olacak profesyonel bir havalandırma temizlik firması için size iletişim bilgilerini sunacaktır.

Onarımın telefona ne kadar tutacağını söyleyebilir misiniz?

A. Büyük ev aletleri bugün çeşitli boyutlarda ve modellerde gelir ve her yıl üretici normal olarak size daha yeni bir özellik vermek için bir şeyi değiştirir. Gerçekten doğru bir cihaz tamiri verilebilmesi için bir teknisyenin cihazı tekrar gelmesi ve sorunu gidermesi gerekecektir. Bunun en iyi yanı PAS bittiğinde ne olup bittiğine dair detaylı bir analiz ve ev cihazınızı tamir etmek için ne kadar maliyete mal olacağınızdır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi