Anasayfa / Beyaz Eşya / Kocaeli Electrolux Servisi
Kocaeli Electrolux Servis

Kocaeli Electrolux Servisi

Kocaeli Electrolux Servisi teknisyenlerimiz, yılların tecrübesine sahiptir ve cihazınız Tekrar elde etmek için ihtiyaç duydukları en güncel bilgiye sahip olduklarından emin olmak için sürekli eğitim oturumlarına katılırlar.

Electrolux Servisi Kocaeli

Electrolux Servisi Kocaeli Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle uzman teknisyeni randevunuzdan önce cihazınızı değerlendirir. Soruna daha fazla açıklık getirmek için size bir çağrı bile verebiliriz. Kocaeli Electrolux Servisi Bu bilgileri, cihazınızı en iyi şekilde nasıl onaracağınızı belirlemek için programınıza en az kesinti yaparak alabiliriz.

Gebze Electrolux Servisi

En çok kullanılan cihaz parçalarının 1,000’inden fazlasına erişebiliriz. Uzman teknisyenimiz konuyu teşhis ettikten ve hangi parçaların gerekli olabileceğini belirledikten sonra, bu kapsamlı envanteri, ihtiyaç duyulan parçaları teknisyenle birlikte göndermek ve cihazınızı tek bir ziyarette tamir etmek için kullanabiliriz.

Başiskele Electrolux Servisi
• Çayırova Electrolux Servisi
Darıca Electrolux Servisi
• Gölcük Electrolux Servisi
Kartepe Electrolux Servisi
• Körfez Electrolux Servisi

Tamir tarihinden itibaren bir yıl boyunca işçiliğimizi garanti ediyoruz. Bu, 30 – 90 günlük endüstri standardının çok ötesinde. En üst düzey cihazlara hizmet vermek için Fabrika Yetkiliyiz.

Eğitimli, Profesyonel Teknisyenler

Teknisyenlerimiz, üreticilerimizden ve servis bültenlerinden düzenli olarak eğitim alırlar ve gerektiğinde fabrika teknik desteğine telefon edebilirler.

İzmit Electrolux Servisi

Teknisyenlerimiz, cihazınızın ve evinizin özen ve saygıyla karşılandığından emin olmak için her türlü önlemi alır.

Çalışanlar Nasıl yardım edebiliriz ?

Alet Servis İstasyonlu herkes, özel yükleniciler veya geçici yardım olmak üzere gerçek şirket çalışanlarıdır.

Bakım Hizmeti Ve Yedek parça

Tüm garanti onarımlarında sadece orijinal fabrika parçalarını kullanıyoruz, asla daha ucuz “piyasadan sonra” parçalar. Bu parçalar genellikle bir yıllık üretici garantisi taşırlar. Kamyonlarımız, sığacak kadar parça ile stoklanmaktadır. Amacımız tamirinizi sadece bir seferde tamamlamaktır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi