Anasayfa / Beyaz Eşya / Kocaeli Kelvinator Servisi
Kocaeli Kelvinator Servis

Kocaeli Kelvinator Servisi

Kocaeli Kelvinator Servisi  Tüm büyük marka ve cihazlarda uzmanlaşmaktayız ve sadece sektördeki en iyi ve en deneyimli teknisyenleri işe alıyoruz.

Kelvinator Servisi Kocaeli

Her teknisyen arka plan kontrol edilir, fabrikada eğitilir ve tüm ana cihaz üreticileri tarafından onaylanır. Ek olarak, teknisyenler sürekli olarak ev aletlerinin sürekli gelişen teknolojisine ayak uydurmak için sürekli eğitim almaktadırlar.

Kocaeli Kelvinator Servisi

20 yılı aşkın bir süredir cihaz onarımı tecrübesine sahip bir şirket olarak, sahip olabileceğiniz herhangi bir cihaz onarımı konusunda iyi bir donanıma sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

İzmit Gebze Sapanca Darıca Gölcük 

Her bir ziyarette çoğu işi tamamlamak için cihaz parçaları ile doldurulur, ancak özel sipariş parçalarına ihtiyacımız olmalı ve ek bir yolculuk yapmalıyız, asla bir ek ücret veya fazla mesai ücreti alınmayacaktır.

Yardım etmek için buradayız

Tüm fiyatlandırmalarımız, herhangi bir işe başlamadan önce sağlam ve makul bir fiyat teklifi sağlayan Cihaz Onarımı Ulusal Mavi Kitap Fiyat Kılavuzu’ndan gelmektedir. Saat başı ücret talep etmiyoruz ve fazla mesai ücreti almıyoruz. Size kolaylık sağlamak için 3 günlük servis garantisi ile aynı gün servisi mevcuttur. Bugün arayın ve size ve cihazınızın onarım ihtiyaçlarına dikkat etmemize izin verin!

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi