Anasayfa / Arçelik / Gemlik Arçelik Servisi

Gemlik Arçelik Servisi

Gemlik Arçelik Servisi müşterilerimizin çoğu, cihazlarının arızalanması durumunda en kötüsünü üstlenirler. Makineyi tamir edip edip etmeyeceğimiz konusunda dürüst ve objektif tavsiyelerle birleştirerek, birçok aile ve işletme için harcama maliyetlerini en kısa sürede ve en doğru şekilde teşhis ederek, rekabetçi onarım maliyet teklifiyle en aza indirdik.

Arçelik Gemlik Servisi

Çoğu durumda, müşterilerimiz yalnızca asgari servis ücretini öderler ve cihaz sınırlı hizmet dışı kalma süresi ve masraflarla iyi çalışma düzenine geri döner.

Bilgilendirerek karar vermenize yardımcı olabiliriz

Teknisyenlerimiz, gerekli tüm kalifikasyonlara, endüstri sertifikasyonlarına ve sigortalarına sahip olup, cihazınızın, evinizin veya işyerinizin kapsandığını size huzur verir. Kaliteye olan bağlılığımız, değiştirilen tüm parçalar ve ilgili işçilik için 12 aylık garantimiz ile desteklenmektedir.

Esnek Servis ve Bakım Programları

Ticari ekipman, maksimum verim, düşük işletme maliyetleri ve beklenmedik arıza ve iş bozulma riskini en aza indirmek için düzenli olarak servise verilmelidir. Tüm makineler gibi düzenli bakım, varlıklarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Cihaz bakım programlarını bütçenize ve kullanılabilirliğinize uyacak şekilde uyarlayabilir, kaliteli ve yardımsever teknisyenlerimizden rekabetçi fiyatlar ve birinci sınıf hizmet sunabiliriz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi