Anasayfa / Beyaz Eşya / Osmangazi Bosch Servisi

Osmangazi Bosch Servisi

Osmangazi Bosch Servisi Hizmetlerimizin yakınlığı Cihazların tamiri teknik servisindeki kapsamlı deneyimimiz göz önüne alındığında, müşterilerimizin cihazınızın arızalanması durumunda ihtiyaç duydukları acil durumun farkındayız,

Bosch Teknik Servisi Osmangazi

böylece iletişim kurduğunuz andan itibaren 24 saatten kısa bir sürede evinize taşınırız.

Daima yedek parçalar ve orijinal parçalar

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucular, kazan, klima, fırınlarda veya cam seramik Herhangi onarım, her zaman kullanmak orijinal yedek parça ve parça üreticisi doğru işlemesini sağlamak ve cihazın kullanım ömrünü uzatır. Her durumda ve müşteri tarafından talep edilmesi durumunda, ihtiyaç duyduğunuz orijinal yedek parçaları da tedarik ediyoruz .

1 yıl Garantili işler

Osmangazi Bosch Servisi Ev onarımlarının teknik servisinde uzmanlaşmış bir firmayız. Ev onarım ve bakım alanında 15 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Tüm resmi markalar için kalifiye teknisyenlerimiz var, teknik servis,  uzmanlarımız 24 saatten kısa sürede probleminizi çözecek. Binlerce müşteri teknik servisimize güveniyor ve hiç şüphesiz sonuçlar rakipsiz kalıyor.

bugün veya yarın veya anında bir randevu

Bir ekipte bir arıza meydana geldiğinde ve üretim sürecimiz durduğunda, ana hedefi üretimin mümkün olan en kısa sürede geri yüklenmesi için hasarlı elemanın acil olarak onarılmasıdır. Bizim lojistik departmanı, en kısa sürede aletlerini tamir ve kartları gerçekleştirmek için gerekli teknik ve insan kaynakları ile ve sizin için düşük maliyetle ile donatılmış bir onarım laboratuvarı var. Alışverişi sayesinde daha da minimize edilir tamir süreleri, yaklaşık 5 gün içinde hasarlı olana benzer özellikte bir ekipmana veya bileşene sahip olabileceğiniz için. Çok acil durumlarda bu süre 12 saate indirgenebilir.

AVANTAJLARI

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi