Anasayfa / Beyaz Eşya / Osmangazi Vestel Servisi

Osmangazi Vestel Servisi

Osmangazi Vestel Servisi Teşhisimizle parçalara ve işçiliğe tam bir (1) yıl garanti veriyoruz. Bu, ihtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğiniz kalite güvencesidir. Teknisyenlerimiz, geçmişinize ve teknik kaynaklarınıza erişmek için tabletler de dahil olmak üzere en son teknoloji ile donatılmıştır.

Osmangazi Vestel Servisi

Ürününüzü doğru şekilde düzeltmek için gerekli ürün bilgisi için bize güvenebilirsiniz. Randevunuz için, bir teknisyenin bulunduğunuz yere varması beklenenden yaklaşık 20-30 dakika önce bir çağrı alacaksınız. Teknisyeniniz üniformaya ulaşacak ve sizinle sorunları ve sonraki adımları tartışacaktır.

Osmangazi Vestel Servisi

Daha sonra, teknisyeniniz ünitenin, modelin ve seri etiketin fotoğraflarını cihaz içinde veya içinde herhangi bir olası hasarla birlikte çekecektir. Ekipmanlarınızı ve çevreyi korumak için çalışan profesyonellerden oluşan bir aileyiz. Amacımız, umut ve mutluluğu yeniden kurmaktır.

Bu noktadan sonra, bir teşhis ve kapsamlı bir araştırma, konu hakkında doğru bir açıklama, bir çözüm, potansiyel onarım için bir teklif veya değiştirilip değiştirilmeyeceği konusunda profesyonel tavsiyelerde bulunmaya başlayacaktır.

Profesyonel ve Deneyimli Tamir

Bir cihaz için teşhisinin daha hızlı bir şekilde çalıştığından emin olmak için, randevunuzu planlarken model ve seri numarasını vermenizi rica ederiz. Bunu yaparak teknisyen, bir ziyarette onarımı tamamlamak için ihtiyaç duyacağı parçaları getirebilir.

Osmangazi Vestel Servis Hizmetleri

• Adalet , Adnanmenderes , Ahmetpaşa , Akpınar , Aktarhüssam , Alaaddin , Alacahırka , Alacamescit , Alaşarköy , Alemdar , Alipaşa , Altınova , Altıparmak , Armutköy , Atıcılar , Bağlarbaşı , Bahar , Başaran , Cumhuriyet , Çekirge , Çeltik , Çırpan , Çiftehavuzlar , Çirişhane , Çukurca , Demirkapı , Demirtaş , Demirtaşpaşa , Dereçavuş , Dikkaldırım , Doburca , Doğanbey , Dosab , Eğitim Mahallesi, Elmasbahçeler , Esentepe , Fatih , Fatihsultanmehmet , Gaziakdemir , Geçit , Gülbahçe , Gündoğdu , Hacıilyas , Hamitler , Hamzabey , Hocahasan , Hüdavendigar , Hürriyet , Ibrahımpaşa , İnkaya , İntizam , İsmetiye , İstiklal , İvazpaşa , Kavaklı , Kayhan , Kemerçeşme , Kırcaali , Kızyakup , Kirazlı , Kiremitçi , Kocanaip , Koğukçınar , Kuruçeşme , Küçükbalıklı , Kükürtlü , Küplüpınar , Maksem , Mehmetakif , Mollagürani , Muradiye , Mutluevler , Nalbantoğlu , Namıkkemal , Nilüferköy , Orhanbey , Osmangazi , Ovaakça , Panayır , Pınarbaşı , Reyhan , Sakarya , Santral , Santralgaraj , Selamet , Selçukhatun , Selimiye , Sırameşeler , Soğanlı , Soğukkuyu , Şehabettinpaşa , Şehreküstü , Tahtakale , Tayakadın , Tuna , Tuzpazarı , Ulu , Veyselkarani , Yahşibey , Yeniceabat , Yenikaraman , Yeşilova , Yunuseli , Zafer , Zekaigümüşdiş 

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi