Anasayfa / Ariston / Yıldırım Ariston Servisi
Yıldırım Ariston Servis

Yıldırım Ariston Servisi

Yıldırım Ariston Servisi Burada Öncelikli Aletler bölümünde, konut “büyük” ev aletleriniz için profesyonel, en kaliteli cihaz onarım hizmeti sunmaktayız. Bu, içinde ve dışında bulaşık makinesi, şarap soğutucu, buzdolabı, buz makinesi, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, fırın, ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz ve ankastre kahve makinesi içerir.

Ariston Yıldırım Servisi

En popüler premium markaların garanti hizmeti ve onarımında birinci sınıf hizmet vermekteyiz ve bu sayede bizi bayiler ve üreticiler tarafından hizmette saygın bir seçenek haline getirmektedir.

Nitelikli Ev Aletleri Teknisyenleri

Eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, yüksek kalibreli teknik uzmanlığı, müşteri hizmetlerine güçlü bir bağlılıkla birleştirir. Mükemmeliyet için çalışıyoruz ve teknik becerilerimizi yükseltmek ve en yeni endüstri gelişmeleri ve yeniliklerinden haberdar olmak için her fırsatı değerlendiriyoruz. OEM iş ortaklarımız, kendi metriklerimize ek olarak düzenli eğitim ve performans standardı ölçümleri sağlar.

Yıldırım Ariston Servisi

Yıldırım Ariston Servisi Öncelikle müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için müşteri hizmetleri vizyonumuzu sürekli olarak yeniden tanımlamaktayız. Barımızı geliştirdiğimize ve sektörümüzde müşteri hizmet ve mükemmeliyetinin anlamını yeniden tanımladığımızı düşünüyoruz. Ariston Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.

Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Maltepe Ariston Maltepe nde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi