Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Servisiz.net Hakkımızda Beyaz eşya piyasası her geçen gün kendini biraz daha ön plana çıkartmaktadır ve marka seçimi de bu konuda çok fazla önemlilik göstermektedir. Çünkü bir beyaz eşyadan aranan özellikler insan sağlığından tutun tasarruf sağlamaya kadar önemli olması gerekmektedir. Eğer bu önemli oluşu yakalayabilirseniz tercih sırasında en ve ilk tercihlerinizde bulunan beyaz eşya markası haline gelebilir.

Servisiz.net Hakkında

Bunun için marka seçimini önceden yaparak gitmeniz gerekmektedir ve müşteri yorumlaması çok önemlidir. Sizlerde bunları göz önünde bulundurarak istenileni gerçekleştirmek istiyorsanız belirli kategoride buluşabilirsiniz. Bu kategoriler beyaz eşya seçim yapmanızda size en iyi şekilde yardım etmektedir.

Bizler teknolojik doğrultuda hareket ettiğimiz

için her türlü beyaz eşya teknik servisi yardımı vermekteyiz. Sizlerde bizleri tercih ederseniz en iyi ve kaliteli ürünü bir arada görme şansına sahip olabilirsiniz. Bizler Türkiye ülkesinde bulunan her türlü ürüne ve markaya birinci sınıf müşteri memnuniyeti ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Sizlerde bu konuda bizleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz eşya teknik servisimizin uzman ekipleri aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin onarımını yapmaktadır ve orijinal parça değişikliği ile yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra beyaz eşya teknik servisimiz klima gibi beyaz eşyaların periyodik olarak bakımlarını yapmaktayız.

Tüm cihaz tamir teknisyenlerimiz, farklı marka ve üreticilerden oluşan geniş bir yelpazede çalışan eğitimli ve deneyimli kişilerdir.  en yetenekli cihaz onarımı uzmanlarını size göndermeyi hedefliyoruz, böylece onarımınızın ilk kez doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi