Anasayfa / İletişim

İletişim

Servisiz.net Çağrı Merkezi İletişim cihazlarınızı tecrübeli bir teknisyene getirmeyi düşünüyorsanız, sizin için buradayız. boyunca komşularımızın birçoğuna uzmanlık hizmeti verdik ve sorununuzu çözmek için çalışabiliriz.

Servisiz.net Çağrı Merkezi İletişim

Çalışanlarımız, karşılaştıkları birçok probleme sayısız çözüm sunan, güler yüzlü ve güvenilir teknisyenlerdir.

Birçok yön, bizi şöyle ayırdı:

Aynı gün servis
Dürüst ve güvenilir personel
Tam servis cihaz uzmanları
Tüm cihazlarda uzmanlaşma

Aynı Gün Cihaz Onarımı ve Servisi Mevcut

Buzdolapları, soba, çamaşır makineleri, kurutucular ve bulaşık makinelerinin çoğu markasına evde onarım hizmeti sunuyoruz. Teknisyenlerimiz 60 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Hızlı ve eksiksiz servis için servis araçlarımız her zaman iyi stokludur.

Tüm Aletler için Tamir Hizmetleri

Amacımız, piyasadaki en üstün tamir hizmetlerini sunmaktır! Cihazınızın ne kadar küçük veya ciddi olursa olsun, size yardımcı olabiliriz. Servis teknisyenlerimiz, büyüklüklerine bakılmaksızın, hemen hemen her cihaz için gerekli olan deneyim ve araçlarla donatılmıştır.

Randevu Kurmak için Arayın

müşterilerine benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Birçok önemli cihaz markası için yetkili bir servis sağlayıcı olarak, garantilerimizle desteklenen profesyonel onarımları garanti ediyoruz. Ve küçük bir aile şirketi olarak, bu yüksek kaliteli hizmeti, kişisel bir dokunuşla uygun fiyatlarda sunuyoruz.

Servis Çağrı Merkezi
444 1 840
Çalışma Saatleri
7/24
E-Mail
info@servisiz.net

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi