Anasayfa / Arçelik / Ataşehir Arçelik Servisi
arçelik ataşehir servisi

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi bir numaralı önceliği müşterilerimize kaliteli hizmet ve memnuniyet sağlamak olan yeni ve hızlı büyüyen bir servisidir. Cihaz ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır ve beklemekte olan yüksek eğitimli profesyonellere sahibiz. Ataşehir Arçelik Servisi Yani, tam olarak neyle ilgili olduğumuzu merak ediyor olabilirsiniz?

Arçelik Ataşehir Servisi

Ev ve işyerlerinde tesisat ve makinelerin onarımında uzmanlaşmış bir doktoruz. Bir doktor gibi, sorunun ne olduğunu görmek için değerlendiririz, o zaman yıkayıcı, kurutucu, bulaşık makinesi, soba gibi cihazları teşhis ederiz, onarır ve monte ederiz / fırınlar, buzdolapları, davlumbazlar, klimalar ve çok daha fazlası. Her ne olursa olsun, onarabiliriz! Konut, ticari ve endüstriyel müşterilere hizmet vermekteyiz.

yaklaşık 8 yıldır Ataşehir Arçelik Servisi ticari ve endüstriyel onarım konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşta çalışan bir teknisyen tarafından başlatıldı. İşe devam ederken, müşterilere paralarının karşılığında adil bir pay verilmediğini gözlemledi ve bu, işine daha fazla rahatsızlık vermesine neden oldu.

Ataşehir Arçelik Servisi

Günün herhangi bir saatinde bizi arayın veya e-posta ile gönderin. İhtiyaçlarınızı karşılamak için hazır ve bekleyen yeterli derecede eğitimli müşteri hizmetleri temsilcilerine sahibiz.

Neden bizi seçmelisiniz

Makinelerinizi ve cihazınızı tamir etmek istiyorsunuz, ancak düşük bütçeyle mücadele ediyor ve kime yardımcı olabileceğiniz konusunda hassas misiniz? Fret değil. A +, sahip olduğunuz makine sorunları konusunda size yardımcı olmak için burada. Zaman ve paradan tasarruf etmenize ve size kaliteli hizmet vermenize yardımcı olmak için buradayız.

Rekabetçi ve şeffaf fiyatlandırma firma yapısı

Diğer cihaz ve makine onarım organizasyonunun aksine,% 100 müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Orada rekabetçi bir pazarın varlığının farkındayız, ancak bizimle birlikte yanlış gidemezsiniz. Dürüst net ve uzman tavsiyeler veriyoruz. Tamir ettiğiniz ve düşündüğünüz problemler için para toplamı ödemek zorunda kalmaktan korkuyorsanız, endişelenmenize gerek yok, A +, makinelerinizi ve cihazlarınızı tamir etmek için doğrudan üreticiden gelen en kaliteli parçaları kullanır. speed A + ile kalite, bizimle güvende olursunuz.

Ataşehir Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Ataşehir Merkez
  • Ferhatpaşa
  • İçerenköy
  • Kayışdağı
  • Küçükbakkalköy
  • Namıkkemal
  • Örnek
  • Yeniçamlıca
  • Yenisahra

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi