Anasayfa / Beyaz Eşya / Şile Vestel Servisi

Şile Vestel Servisi

Şile Vestel Servisi Artık çalışmayan bir buzdolabınız var mı, yoksa çamaşır makineniz için doğru bir yedek parça mı arıyorsunuz? Bizi seçin! Kırk yılı aşkın bir süredir  uzmanlık ve eğitimli teknisyenler kullanarak her türlü ev aletini tamir etmenin profesyonelliği ve yetkinliği ile dikkat çektik.

Şile Vestel Servisi

Çamaşır makineleri, mutfaklar, bulaşık makineleri, buzdolapları ve her boyuttaki diğer ev tipi cihazların onarım ve onarımına adanmış bir servis mağazasıdır. Yaklaşık yarım asırlık tecrübeye sahip cihaz destek merkezi, mekanik parçalardan elektrikli süpürge torbalarına kadar eksiksiz bir yedek parça yelpazesine sahiptir.

Öncelikle aletleri tam yetenekleri dönebilir teknik uzmanlar, hızlı ve işlevsel onarım sayesinde ve yeni bir cihaz satın yerine, önemli bir tasarruf para giden onları emanet edin.

Yaklaşık yarım asırlık bir tecrübeye sahip olan servis merkezi, her türlü cihazı tamir etmek için gerekli tüm becerileri kazanmıştır. Uzman teknisyenler, referans pazardaki son çıkış ürünlerinin ürünlerine müdahale etmek için sürekli bir güncellemeye tabi tutulurlar.

Kalifiye teknisyenlerimiz size birinci kalitede bir çalışma sunabilecektir. Bizim karakteristiklerimiz, zamanlama ve profesyonelliktir.

Hizmetlerimiz çamaşır makinelerinin, bulaşık makinelerinin, set üstü ocakların, sabit klima sistemlerinin kurulumuna kadar, hava temizleyicilerin ve kamuya açık yerlerde kullanılan saf su arıtıcılarının onarımını kapsamaktadır.

Yardım merkezi ve cihaz onarımı

yılların verdiği tecrübeyi teknolojik yeniliklerle birleştirerek sizlere en yüksek kalitede bir çalışma sunamıyoruz. Herhangi bir bilgi için bizimle iletişime geçin, ekibimiz sorularınızla içtenlikle cevap verir, gelin ve sorunlarınızı çözeriz.

Şile Vestel Servis Bölgelerimiz

• Ağva Mahallesi
• Balibey Mahallesi
• Çavuş Mahallesi
• Hacıkasım Mahallesi
• Kumbaba Mahallesi

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi