Anasayfa / Arçelik / Bayraklı Arçelik Servisi

Bayraklı Arçelik Servisi

Bayraklı Arçelik Servisi teknisyen olarak uzun bir kariyere sahip olan ve bu sektörde on yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan servis sahibi olmuştur. Bugün, teknik arızaları veya sorunları çözmek için tam destek sağlayan, her tür ve boyuttaki ev aletleri ve piyasadaki ana markaların onarımı ve yardımı için bir referans noktasıdır.

Arçelik Bayraklı Servisi

Montaj, tamir bakım ve büyük ve küçük ev aletleri tamiri gibi bakım hizmetleri vermektedir. Onun hizmetler dondurucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, kurutucular, ocak, fırın, davlumbaz, mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri bakım sektörü ve onarım etrafında döner.

ev aletleri arıza, bakım ve temizlik her durumda kendi personelinin uzmanlığını kullanılabilir hale getirerek de garanti kapsamı dışında aletleri konusunda hizmet sunmaktadır. Fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri.

Her tip ve boyuttaki ev aletlerinin onarımı ve bakımı için etkili bir merkezdir. Çamaşır makinelerinden, buzdolaplarından, mutfak fırınlarına kadar ev aletleri üzerindeki teknik arızaları veya sorunları çözmek için tam bir destek sağlıyor.

Profesyonel eğitim kursları sayesinde, uzman teknisyenlerle ve her zaman sektördeki en son yeniliklerle güncellenen bir uzman kadrosuyla çalışmaktadır. Yaygın olarak kullanılan ev aletlerinin çalıştırılmasıyla ilgili her türlü problemi çözmek için her zaman müşterilere açıktır.

Aksesuarlar, yedek parçalar ve teknik yardım müdahaleleri

müşteriye zamanında ve etkili onarımlar yapma konusunda yardımcı olması sayesinde, iş hayatında, en iyi hizmet merkezi  tanınmasıyla birkaç kez kazanmıştır. Sunulan hizmetlerin kalitesi ve çalışanların yüksek profesyonelliği, i şirket tarafından son yıllarda elde edilen önemli başarılarla ödüllendirilmiştir.

Çamaşır , buzdolabı, ocak, fırın ve ev aletleri başka tür gibi cihazların geniş bir arıza ya da başarısızlık her türlü çözmek için mükemmel bir onarım hizmeti sunarak müşterilerine destek verebiliyor. Yıkama bölümünden soğuğa, mutfak tezgahları, elektrikli fırınlar ve gaz mikrodalga fırınları gibi mutfak eşyalarına kadar küçük ve büyük ev aletlerinde güvenilir ve doğru müdahaleler.

Bayraklı Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Alpaslan
  • Bayraklı Merkez
  • Gümüşpala
  • Manavkuyu
  • Soğukkuyu

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi