Anasayfa / Ariston / Bornova Ariston Servisi

Bornova Ariston Servisi

Bornova Ariston Servisi Kaliteli onarımlar için daha fazla ödeme yapmanız gerekmemelidir ve bize geldiğinizde fiyatlarımızın son derece uygun olduğunu göreceksiniz.

Ariston Bornova Servisi

Ev cihazınız için herhangi bir parça veya onarım için ÜCRETSİZ , herhangi bir yükümlülük yükümlülüğü ile başlayın

Onarımlarınız için en iyi takımı seçin

Yerel olarak sahip olduğumuz ve yerleşik olduğumuzdan, boyunca konut cihazlarının onarımını yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Nerede yaşadığınızı, hızlı, güvenilir cihaz tamir servisleri için  güvenebilirsiniz. Başarının ve müşteri memnuniyetinin anahtarının, üstün işçilik, güler yüzlü ve profesyonel müşteri hizmeti sunarken, aynı zamanda bölgeye makul ve rekabetçi fiyatlara ulaşmayı hedeflediğine inanıyoruz. Buzdolabının tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın onarımı veya evinizdeki diğer cihazların onarımı için bizi aradığınızda, size en iyisini sunmamızı bekleyebilirsiniz.

Güvenliğiniz ve huzurunuz için cihaz kurulumu ve onarımı için tamamen sigortalıdır. Ayrıca soğutucu akışkanlarla ilgilenmek için sertifikalıyız. Ama bunlar paketten çıkmamıza yardımcı olan tek şey değil. Ayrıca, cihaz onarım teknisyenlerimizin çalışmalarını kapsamlı garantilerle destekliyoruz: işçilik için 30 gün ve parçalar için 90 gün. Makinenin tamiri veya başka herhangi bir cihaz tamir servisi için bizi işe alırsanız ve sorunlarınız tekrarlanırsa, sorunu bir kez ve tümüyle çözmek için geri geldiğimize güvenebilirsiniz.

Bugün onarımlarınıza başlayalım

çalışmayla ilgili daha fazla bilgi almak ve cihazınızın kurulumunu veya onarım randevusu için rezervasyon yaptırmak için bugün bize ulaşın! Yeni bir üniteye ya da onarımı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, cihaz satışı ve cihaz onarım parçaları satışı da sunuyoruz. Ne tür cihaz problemleriniz olursa olsun, yardım sadece bir telefon aramasıdır.

Bornova Ariston Teknik Servis Merkezi

  • Altındağ
  • Atatürk
  • Bornova Merkez
  • Çamdibi
  • Işıkkent
  • Kazımdirik
  • Bornova Köyleri
  • Naldöken
  • Pınarbaşı

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi