Anasayfa / Beko / Bornova Beko Servisi

Bornova Beko Servisi

Bornova Beko Servisi bizi arayın ve genellikle iki veya üç zil içinde canlı bir kişiye ulaşırsınız. Hiçbir zaman kafa karıştırıcı ağaçları veya uzatılmış bekleme sürelerini aramayın.

Beko Bornova Servisi

Geri arama bildirimi: Cihazınızın tamir edildiği gün, bulunduğunuz yere gitmeden önce bir teknisyen arayacaktır.
Detaylı yazılı tahminde bulunma: onarım sürecine başlamadan önce detaylı bir yazılı tahminde bulunacağız. Teknisyenimiz devam etmeden önce işi onaylamak için imzanız gerektirecektir.

İş başlıyor: Birçok yaygın uygulama sorununu günlük olarak ele alıyoruz, bu nedenle bazı onarımlar 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Diğer onarımlar daha fazla dahil olabilir  onarım sürecinin uzun olmasını beklersek, size bildirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

en iyi minnettarlığın müşterinin memnuniyeti olduğuna inanıyoruz!

“İz bırakmayın ”: şirket politikamız, çalışma alanımızın en az geldiğimiz kadar temiz kalmasını sağlıyor.
Gelecekteki sorunların önlenmesi: Cihazınız ile alakasız herhangi bir sorunu tespit edersek, yolda daha fazla onarım yapılması gerekebileceğini fark edersek size bildiririz.

1. Aynı gün servis .

Genellikle 3PM’den önce aynı gün hizmet verebiliriz. Standart çalışma saatlerimiz Pazartesi – Cumartesi 8:00 – 22:00 , tatil ve acil servisimiz mevcuttur.

2. Uygun üç saatlik servis penceresi .

Teknisyenimiz sizi arayacak ve bulunduğunuz yere arabayla gitmeden önce randevuyu onaylayacaktır.

3. Sektörün en iyi teknisyenlerinden bazıları .

Tüm teknisyenlerimiz, cihazınızın sorunlarının üstesinden gelmek için son derece nitelikli olduklarından emin olmak için kapsamlı ve sürekli eğitim ile EPA onaylıdır. Dahası, teknisyenlerimizin her biri ekibimizin bir parçası haline gelmeden önce titiz bir arka plan kontrolü geçirir.

4. Olağanüstü müşteri hizmetleri .

Kafa karıştırıcı arama menüleri kullanmıyoruz. Bizi aradığınızda, sorularınızda ve randevunuzu planlarken size yardımcı olacak eğitimli güler yüzlü müşteri temsilcilerinden biriyle doğrudan konuşacaksınız.

5. Basit ve dürüst fiyatlandırma .

Müşterilerimize fiyatlandırma koşullarımızı tam olarak açıklamayı amaçlıyoruz – sürpriz ve gizli ücret yok. Daha fazla bilgi için lütfen fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin.

6. Şeffaf garanti şartları .

İşimizin arkasındayız ve tüm cihaz tamirlerinin kapsamlı bir yıllık parça ve işçilik garantisi kapsamında olduğunu kanıtlamaktayız. Tüm ayrıntılar için garanti sayfamıza göz atın.

HIZMETLERIMIZ:

Servis alanımız boyunca teknisyenler kullanıyoruz ve genellikle 3PM’den önce aynı gün hizmet verebiliyoruz.

Servisimiz, birçok cihaz onarım hizmeti sunmaktadır: buzdolabı onarımı, dondurucu onarımı, kurutucu onarımı, çamaşır makinesi onarımı, fırın onarımı, soba onarımı, aralık onarımı ve çöp imhası onarımı.

Bizim teknisyenler dahil olmak üzere tüm büyük markalar ile deneyimlidir. Ayrıca dahil olmak üzere birçok butik  cihaz markasına hizmet vermekteyiz.

LÜTFEN DİKKAT: Şu anda mikrodalga, küçük ev aletleri, çöp kompaktörleri ve gömme soğutucular için servis taleplerini karşılayamıyoruz. Şu anda şu markalarla çalışmadığımız için üzüntü duyuyoruz.

Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizi diğer cihaz servislerinden ayıranları görmek için Neden bizi seçtiğimize bakın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi