Anasayfa / Beyaz Eşya / Buca Bosch Servisi
Buca Bosch Servisi

Buca Bosch Servisi

Buca Bosch Servisi Cihazınızı hemen geri almak ve hemen çalıştırmak için aynı gün ve ertesi gün hizmetini sunuyoruz. rahatınız için akşam ve hafta sonu randevuları mevcuttur. Buca Bosch Servisi En üst düzey müşteri hizmetlerini sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürmek, yeteneklerimizi ve verimliliğimizi sürekli olarak genişletmek ve genişletmek için yalnızca en iyi teknolojileri kullanıyoruz. Sektörde belirlediğimiz üstün mükemmellik standartlarını yükseltmeye kararlıyız.

Bosch Buca Servisi

Tüm parçalar ve işçilik için 90 gün garanti veriyoruz. Orijinal Fabrika Yedek Parçalarını kullanıyoruz, böylece işi ilk kez doğru bir şekilde yapabilmekteyiz. Eşyalarını gerçekten bilen Fabrika Eğitimli Teknisyenlerimiz var.

Dürüst ve Doğru Tahminler

Buca Bosch Servisi Evinize ayak basmadan önce ne beklediğimizi bilin. Şarjlar bir cihaz tamiri ile rafa çıkabilir. Geçmişte cihaz servisine ihtiyacınız varsa, muhtemelen faturanızda şu ücretleri hatırlıyorsunuz:

  •  Emek
  •  parçalar
  •  Servis araması
  •  Teşhis

Buca Bosch Servisi

Buca Bosch Servisi Ekonomik Aletleri Tamiri ile, hizmet çağrıdır SERBEST onarım yapılır zaman ve orada problem belirleme için herhangi bir ücret . Telefonla ilgili birkaç basit soruyla, sorunu teşhis edeceğiz ve onarım için size uygun bir fiyat tahmini sunacağız.

Dakik Hizmet

Bütün gün beklemek zorunda değilsin. Randevu alırken verilen 3 saatlik hizmet penceresine varmak için bize güvenebilirsiniz . Uygun fiyatlı Cihaz Onarımı ile bir onarım planladığınızda, varış gününüzün beklentisiyle tüm gününüzün temizlenmesine gerek yoktur. Buca Bosch Servis Randevu alındığı anda size 3 saatlik bir hizmet penceresi sunacağız, böylece günün geri kalanı hala verimli olabilir.

Acil Durum Aynı Gününde Tamir Edilebilir

Bazı cihaz arızaları hemen tamir gerektirir. Buzdolabının kapısını kapalı tuttuğunuzda veya kompresör dışarı çıktığında buz torbasıyla ambalajlamak, sadece yiyeceklerinizi uzun süre koruyacaktır. bölgesi ve dışarıdaki bölgelerine hizmet veren , cihazlarınızı aynı gün içinde servis edebilir ve orijinal üreticinin parçalarını monte etmeye hazırdır.

Garantili Hizmet

Tüm parçalar 90 Gün Üretici Garantisine sahiptir ve işçilik bir yıl garantilidir .

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi