Anasayfa / Beyaz Eşya / Buca Vestel Servisi

Buca Vestel Servisi

Buca Vestel Servisi müşterilerimize kaliteli cihaz onarım hizmeti vermekteyiz. Personelimiz kibar, dikkatli ve zamanında. Size ve evinize her zaman saygı duyulduğundan emin olmak için cihazlarınıza bakım yaparken özen ve nezaket gösteriyoruz.

Vestel Buca Özel Teknik Servisi

Programınıza zamanında ve dikkatli davranırız ve zamanında olmalarına öncelik veririz. Tüm teknisyenlerimiz yetenekli profesyonellerdir ve yıllardır aletleri tamir ediyorlar.

Aletleri Teknik Servis cihazı tamir servisi yaptığımız tüm ve biz bunu makinenizin hızlı ve tekrar yeni gibi faaliyet tamir ettirmesi için gerekenlere sahip.

 

Vestel Buca Servis Bölgelerimiz

• 29 Ekım , Adatepe , Akıncılar , Atatürk , Aydoğdu , Barış , Buca koop , Buca osb , Cumhuriyet , Çağdaş , Çaldıran , Çamlık , Çamlıkule , Çamlıpınar , Dicle , Dumlupınar , Efeler , Fırat , Gaziler , Göksu , Güven, Hürriyet , İnkılap , İnönü , İzkent , Karanfil , Kozağaç , Kuruçeşme , Laleli , Menderes , Merkez , Murathan , Mustafakemal , Seyhan , Şirinkapı , Ufuk , Valirahmibey , Yaylacık , Yenigün , Yeşilbağlar , Yıldız , Yıldızlar , Yiğitler , Zafer 

Size hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Buzdolabı tamiri için hemen servis. Yıkayıcı, kurutucu, fırın, bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, buz makinesi ve mikrodalga onarımı için hızlı aynı gün servis. Canlı bir operatör ile konuşmak  Çağrı Cihazı Tamir Servisi. Birkaç dakika içinde yolun üzerinde bir tamirci var!

Servis dakikalar içinde değil, günler içinde!
Çok yetenekli fabrika eğitimli teknisyenler
Tüm parçalar ve işçilik garantili
Kamyonlarımız gerekli yedek parçaları taşıyor
Herhangi bir iş yapılmadan önce ön tahminler yapılır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi