Anasayfa / Beko / Çiğli Beko Servisi
kitchen appliance packages home depot Fresh 40 New s Lg Appliances Package

Çiğli Beko Servisi

Çiğli Beko Servisi  personeli ve teknisyenleri, cihaz onarım servis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde eğitilmiştir. Zamanlama ihtiyaçlarınızı tüm müşterilerimize 2 saatlik pencere sağlayarak yoğun yaşam tarzınıza uyacak şekilde yerleştirmeye çalışıyoruz.

Beko Çiğli Servisi

Daha da zorlu programlara sahip müşteriler için, çağrı servisi sunuyoruz. Cihazın tamiri konusunda size daima dürüst bir değerlendirme sunacağız ve buna göre size tavsiyede bulunacağız.

Sadece Orijinal Fabrika parçalarını kullanıyoruz ve bunları makul fiyatlarla sunuyoruz. Neden parçalar için haftalarca bekleriz? Gerek yok. Pek çok parçayı evde stoklarız ve hızlı bir şekilde tamamlanan onarımları almak için özenle çalışırız çoğu zaman tek bir ziyarette. Onarımınız için bizi seçerken rahat etmenizi istiyoruz.

bir yıllık garanti ile onarımlarımızı destekliyoruz.

İpucu En İyi Cihaz Mağazası tamamen lisanslıdır ve sigortalıdır ve biz soğutucu akışkanın (freon) kullanımı ve geri kazanımı konusunda sertifikasına sahibiz. Kısacası,  aile tarafından işletilen bir işletme olarak deneyimlerimizin sizi memnun müşteri olarak görmemizi sağladığını düşünüyoruz!

Ortak sorunlara sahip çeşitli cihazlara hizmet veriyoruz. Bu, basit temizliklerden tam parça değiştirmeye kadar her şeyi içeriyordu. Her problem için, ailenizmiş gibi en iyi seçeneği öneriyoruz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi