Anasayfa / Arçelik / Gaziemir Arçelik Servisi
Gaziemir Arçelik Servis

Gaziemir Arçelik Servisi

Gaziemir Arçelik Servisi birçok büyük imalatçı için çamaşır makineleri, kurutucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, dondurucular, fırınlar, ocaklar ve set üstü ocaklar için profesyonel olarak servis ve onarım yapıyoruz.

Arçelik Servisi Gaziemir

hizmet verdiğimiz markaların çoğunu hızlı hareket eden parçalara taşıyoruz. Stokta tutulan herhangi bir parça, Üretici’den en az yaygara ile doğrudan kaynaklanabilir. Ürettiğimiz tüm ürünlerimizden günlük olarak 2 günlük bir ortalama süre sipariş ediyoruz.

Gaziemir Arçelik Servisi

Gaziemir Arçelik Servisi Ürününüzü aldıktan sonra, sevk edilir veya cihazınız için bekleme süresinin en düşük seviyede tutulduğu anlamına gelen aynı gün teslim alınması için sizinle iletişime geçilir. Cihazınız için bir parçaya ihtiyacınız varsa, hızlı ve güler yüzlü hizmet için profesyonel ekibiyle iletişime geçin.

teknisyenler olarak, tüm elektrikli ve gazlı cihazlarda uzmanlaştık, en eskiden en yeni modellere kadar ev aletlerinin onarımında deneyim sahibi olduk.”

Ayrıca sizin için değiştirme ve kurulum hizmetlerimizi sunuyoruz; Cihazınızın, düzeltmeye değmeyen önemli bir sorunu var.  her gün ev aletlerine duyduğunuz ihtiyacın farkındadır ve bu sayede tüm zamanımızı en iyi şekilde yapmaya çalışırız.

Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti’ne odaklanıyoruz

Cihaz servisinde uzun yıllar boyunca müşterilerimizi olarak tutmamızla gurur duyuyoruz. Bir servis rezervasyonu yaptığınızda, lütfen bize markanızın marka adını ve model numarasını verin. Ayrıca, cihaz ünitesinin arızasının bir açıklamasını da bize vermeniz gerekecektir. Olası yedek parçaları hazırlamamıza ve aynı gün tam servisi tamamlamamıza yardımcı olur.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi