Anasayfa / Arçelik / Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi Tüm işler kendi evinizin rahatlığında kendim tarafından gerçekleştirilir. İyi stoklanmış bir mobil servis taşıdığım için ilk ziyaretimde işimin% 95’i tamamlanacak. gibi tüm önde gelen çamaşır makinesi, ocak ve çamaşır kurutucu markalarına hizmet vermekteyim.

Arçelik Karabağlar Servisi

Elektrikli fırınlar, tekli elektrikli fırınlar, entegre mikrodalga fırınlar, ticari mikrodalga fırınlar, elektrikli ocaklar, çift fırınlı elektrikli ocaklar ve serbest duran çamaşır makineleri, çamaşır kurutma makineleri, çamaşır kurutma makineleri ve kondenser kurutucular gibi beyaz eşya ve cihazları tamir edebilirim. Tüm onarımlar, parça ve işçilik için 12 aylık bir garanti ile gelir.

Yeni kaliteli parçalarımız için bir yıl garanti

Premium Aletleri Tamir düzgün çalışan ev aletleri yoğun bir ailenin düzgün çalıştırmak için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gönderen senin için rezervasyon yaptırırken tekrar düzgün çalışmasını Cihazı sahip, bir kolay, verimli ve bilgili bir hizmet sağlayacaktır.

Karabağlar Arçelik Servisi

20 yılı aşkın deneyime sahibiz sadece ev aletlerinin servis ve onarımında, Soğutucu, serinletici, ısıtıcı, pişirici ve temizleyici özellikleriyle göz dolduran beyaz eşyalarımız, bazen bozulabilir. Kul yapısı olması nedeniyle, yeni alınan cihazlarda bile problem çıkabilir. Arçelik servis ekiplerimiz tarafından yapılan tamir ve bakım işlemleriyle, servis işlemi başarılı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Arçelik servis yöntemleriyle istediğiniz servis hizmetlerini zamanında verilmektedir.

Şirketimiz, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli ev aletlerini servis ve tamir edecektir:

Satın alınan Arçelik marka ürün tecrübeli ve güler yüzlü servis elemanları ile ücretsiz montajı yapılacak, kullanım süresince garanti dahilinde veya garanti sonrasında da üründe meydana gelebilecek bakım ve yedek parça ihtiyaçları Arçelik çağrı merkezi aracılığıyla yönlendirilen Arçelik servis tarafından kısa zamanda müdahale edilmektedir. Dost ekibimiz, atölyemizde küçük cihaz onarım ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak aşağıdakileri içerebilir:

  • Arçelik mikrodalgalar
  • Arçelik kahve makineleri
  • Arçelik taşınabilir klimalar ve
  • Arçelik vakumlar

Çok çeşitli marka ve cihazlardaki geniş tecrübemizle amacımız, tüm ev aletlerinin onarımı için size bilgili ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Lütfen sorunuz ve ofis personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi