Anasayfa / Arçelik / Karşıyaka Arçelik Servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi bizim cihaz onarım firmamız, bu markaların ev aletlerinin garanti onarımını kurmayı, bağlamayı ve yürütmeyi kesinlikle tavsiye eder. lçesinde etkili cihaz onarım şirketi, hangisi olduğumuz. Ayrıca servisimiz, önde gelen ekipman üreticilerinin büyük ve küçük ev aletlerinin bağlantı, servis ve onarımını da yapmaktadır.

Arçelik Karşıyaka Servis

Soğutmalı depolar ve odalar, su soğutma ve hızlı dondurma tesisleri, buz makineleri için ekipman dahil olmak üzere, evsel ve ticari (endüstriyel) soğutma ekipmanlarının servis bakımını bizden sipariş edebilirsiniz.

Havalandırma, klima ve hava arıtma sistemleri, mutfak elektrik ve gaz ocakları, yıkama, kurutma ve bulaşık makineleri, gaz ve elektrikli ocaklar, ısıtma ekipmanları ve su ısıtma, orta ve büyük sanayi makineleri için ekipmanların hizmetinde devreye girer üretim.

Ayrıca firmamız, Karşıyaka ilçesinde ev aletleri onarımı ve ev aletleri onarımı için ofislerimiz ve atölyelerimizin bulunduğu diğer şehirlerde de faaliyet göstermektedir. Evsel ve endüstriyel kullanım için elektronik cihazların onarımını bizden sipariş edebilirsiniz.

Bizden ekipmanların servis ve onarımı, ticari işletmeler, imalat organizasyonları, ticari firmalar, özel kişiler tarafından sipariş edilir. Müşterilerle sürekli olarak ve tek seferlik bir formatta işbirliği yaparız. Her türlü elektrikli ekipman ve ekipmanın bakım ve onarımı için sizlerin hizmetine müşteri olmaya davet ediyoruz!

Firmamızın Avantajları

– Karşıyaka ilçesinde ev aletleri garanti sonrası onarımı yapmaktayız;
– Sağladığımız hizmetler için bir garanti veriyoruz;
– orijinal parçaları ve yedek parçaları kullanarak ev aletlerini tamir ediyoruz;
– Kaliteli ev aleti onarımı, kurulumu, bağlantısı ve onarımı: yıkama ve bulaşık makineleri, buzdolapları ve dondurucular, çeşitli su ısıtıcıları (kazanlar), gazlı ve elektrikli ocaklar, kahve makineleri, mikrodalga fırınlar, her türlü gömme ve diğer büyük ve küçük ev aletleri.

Karşıyaka Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

Alaybey
Cumhuriyet
Denizbostanlısı
İmbatlı
Karşıyaka Merkez
Karşıyaka Köyleri
Nergiz
Yalı

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi