Anasayfa / Beyaz Eşya / Karşıyaka Bosch Servisi

Karşıyaka Bosch Servisi

Karşıyaka Bosch Servisi Bir ekip olarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için kendimizle gurur duyuyoruz.  zamanında ve hatta gelebilecek kaliteli ve güvenilir bir Servis bulmak zor olabileceğini biliyoruz!

Bosch Karşıyaka Teknik Servis

Bizimle, hepsini 5 Yıldızlı Sözümüzle bir araya getiriyorsunuz. Kendimizden ve bizimle ya da etrafımızda çalışan herkesten en iyisini talep ediyoruz.

Karşıyaka Bosch Servisi Müşterilerimize yardımcı olmak için yeni yollar bulmaya çalışırken müşterilerimizin her zaman istediklerini zamanında almalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. en kaliteli kalitelerini sağlamak için çalışıyoruz. soğutma, iklimlendirme hizmetleri, işin endüstriyel, ticari, denizcilik veya evinizde büyük veya küçük olması. Çalışanlarımızı en son kaliteli ürünler, teknolojiler ve teknikler ile sürekli eğitiyoruz.

Kullandığımız çoğu yedek parça 12 ay garantilidir (yalnızca 3 aylık ürünler sunan bazı markalarla birlikte) ve tüm emeklerimiz 3 aylık garanti kapsamındadır. Her zaman dürüst tavsiyeler sunacağız; Karşıyaka Bosch Servisi Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz size sunulan tüm seçenekleri inceleyecek ve cihazınız için en iyi işlemi önerecektir.

Servisiniz veya tamiriniz tamamlandığında, yazılı bir garanti sertifikası ve gönül rahatlığıyla uzaklaşacaksınız. Evde Servis   profesyonel bir ev hizmeti sunmaktadır. Birçok beyaz eşya markasına hizmet vermekteyiz ve cihazınızı mümkün olan en kısa zamanda devreye almak için çok çeşitli yedek parçalara sahibiz.

Karşıyaka Bosch Teknik Servis Bölgelerimiz

• Aksoy , Alaybey , Atakent , Bahariye 
• Bahçelievler , Bahriyeüçok , Bostanlı 
• Cumhuriyet , Dedebaşı , Demirköprü , Donanmacı , Fikrialtay 
• Goncalar , Inönü , İmbatlı , Mavişehir 
• Mustafa Kemal , Nergiz , Örnekköy , Şemikler 
• Tersane , Tuna , Yalı , Zübeydehanım 

Cihazınızı tamir etmek için gerekli parçaları stoklamayız, hızlı bir şekilde sipariş edilebilir ve iade ziyaretinde size bir ücret talep edilmez! Herhangi bir işgücü oranlı olarak faturalandırılır.

yerinde veya atölyede beyaz eşya onarımı sunmaktadır.

Atölye Onarımları   Ayrıca atölye yerinde cihaz onarım hizmeti sunuyoruz. Atölye ücretimiz tüm işgücünü kapsamaktadır (sabit ücret), daha sonra ihtiyaç duyulan parçaların maliyetini belirtebiliriz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi