Anasayfa / Beyaz Eşya / Konak Bosch Servisi
Konak Bosch Servis

Konak Bosch Servisi

Konak Bosch Servisi Biz 20 yıldır bu pazarda faaliyet gösteren parçalar ve aksesuarlar satan bir servis ve teknik servis şirketiyiz, çok çeşitli ev aletleri / ürünlere katılıyoruz.

Bosch Konak Teknik Servisi

Ev aletleri, elektronik ve bilgisayar ekipmanlarının onarımında uzmanlar, piyasadaki en prestijli markaların güvenine sahibiz. Önde gelen markalar tarafından edilmiş bir hizmet merkezi olmaktan gurur duyuyoruz.

Konak Bosch  Teknik Servis Bölgelerimiz

• 1.Kadriye , 19Mayıs , 2.Kadriye , 26Ağustos , Akarcalı , Akdeniz , Akıncı , Akınsimav , Alireis , Alsancak , Altay , Altınordu , Altıntaş , Anadolu , Atamer , Atilla , Aziziye , Ballı kuyu , Barbaros , Boğaziçi , Bozkurt , Cengiz topel , Çahabey , Çankaya , Çınarlı , Çınar tepe , Çimen tepe , Dayı emir , Dolaplı kuyu , Duatepe , Ege , Emir sultan , Etiler , Faikpaşa , Fatih , Ferahlı , Fevzipaşa , Göztepe , Güneş , Güneşli , Güney , Güngör , Güzelyalı , Güzelyurt , Halka pınar , Hasan özdemir , Hilal , Hurşidiye , Huzur , İmariye , İsmet kaptan , İsmet paşa , Kadife kale , Kahramanlar , Kahraman mescit , Kemal reis , Kestelli , Kılıç reis , Kocakapı , Kocatepe , Konak , Kosova , Kubilay , Kurtuluş , Küçükada , Kültür , Lale , Levent , Mecidiye , Mehmet akif , Mehmet ali akman , Mehtap , Mersinli , Millet , Mimar sinan , Mirali , Mithatpaşa , Murat , Muratreis , Namazgah , Namıkkemal , Odunkapı , Oğuzlar , Pazaryeri , Pirireis , Sakarya , Saygı , Selçuk , Sümer , Süvari , Şehit nedim tuğaltay , Tan , Tınaztepe , Trakya , Turgutreis , Tuzcu , Türkyılmaz , Uğur , Ulubatlı , Umurbey , Ülkü , Vezirağa , Yavuzselim , Yeni , Yenidoğan , Yenigün , Yenişehir , Yeşildere , Yeşiltepe , Yıldız , Zafertepe , Zeybek , Zeytinlik 

Hizmetlerimizi etkilendiren ve tavsiye eden bu ortaklarımız / markalarımız olması, çeşitli kategorilerde sunduğumuz profesyonellik ve hizmetler düzeyimizi göstermektedir.

Hizmet kalitesi Profesyonellik Neden Biz ?

Yıllar geçtikçe, tamir deneyimimizin birikmiş bilgisi, kendimizi bu sektörde çalışan diğerlerinden ayırmamızı sağlar. Mükemmeliyetçilik ve profesyonellik hizmetlerimizdeki kaliteyi yansıtmaktadır. Bunlar bizim değerlerimiz.

Cihazınızın bakımı için uygun şekilde eğitilmiş ve akredite edilmiş yüz kişiden fazla çalışanımız var. Sağladığımız hizmetin profesyonelliğini ve kalitesini sağlamak için eğitim şarttır.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için değer yaratmaya yönelik olarak, pazardaki lider markalar tarafından edilmiş, verimli ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi