Anasayfa / Beko / Beko Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme

Beko Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme

Beko Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme Beko klimanız kapanıyor mu yoksa sıra dışı semptomlar görüyor musunuz? Bir hata kodu için cihaza bakın. Bu basit kod, klimayı sabitlemenin ipucu. Aşağıdaki tabloda bulun ve hangi parçanın kontrol edileceğini ve cihazı tekrar hayata döndürmek için hangi işlemlerin yapılacağını öğrenin. Hata kodlarının açıklaması Beko markası tarafından sağlandı.

Beko Klima Hata Kodu

KOD AÇIKLAMA
E1 Evaporatör sıcaklık sensörünün arızası sensor Sensör tapası ve elektrik kontrol paneli arasındaki bağlantı çok iyi değil veya sensörde bir sorun var.
E2 Oda sıcaklığı sensörünün arızası sensor Sensör tapası ve elektrik kontrol paneli arasındaki bağlantı çok iyi değil veya sensörde bir sorun var.
E3 soğutma sistemi anormaldir compress kompresör çalışmıyor down veya aşağı fan motoruyla ilgili bir sorun var (bölüm 3’ün 2. kısmına bakınız).
E 4 Donmuş donma koruması , normaldir.
P2 Su dolu. 1. bölümün 1. kısmına bakınız.
Ekran tamamlanmamış veya gösterge yanıp sönmüyor 1.possiblly çünkü elektrik kontrol paneli ve ekran kartı arasındaki bağlantı çok iyi değil. sadece tekrar bağlayın.

2. Ekran panosunun problemi de olabilir, lütfen ekran kartını değiştirin.

Ünitenizi sıfırlamanın ilk adımı elektrik prizinden çıkarmaktır. On ikiye kadar sayın ve üniteyi tekrar takın. Şimdi sıfırlama düğmesini bulun. Görünür bir noktada olmalı, ancak düğme küçücük olabilir. Basın ve klimanızın çalışmaya başlayıp başlamadığını kontrol edin. Üniteniz başlayamazsa sıfırlama düğmesine bir kez daha basmayı deneyin. Hala tepki göstermiyorsanız, bir sonraki adım evinize güç veren ana devre kesiciyi çevirmek ve parmaklarınızı çalıştığından geçmektir.

Beko Klima Hata Kodları

Klimanızın fişini takılı tutun ve evinizin elektrik panelini bulun. Klima ünitesini taktığınız elektrik prizini kontrol eden devre kesiciyi bulun ve kapatın. Beş dakika bekle. Devre kesiciyi tekrar açın ve klimanızın serin hava üfleyip patlamayacağını görün. Değilse, birimi sıfırlamak için bir kez daha deneyin. Şansınız iyidir, bu probleminizi çözecek ve evinizi tekrar serin bir rahatlama haline getirecektir.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi