Anasayfa / General Electric / General Electric Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme
Split air conditioner on a white wall. Closeup image.

General Electric Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme

General Electric Klima Hata Kodları Çözümleri Sorun Giderme Klimalar, aşağıdaki tablo yardımıyla okuyabileceğiniz hata kodlarına sahiptir. Her hata kodunun ve olası çözümlerin yakınında olası nedenlerin bir açıklaması vardır. Bazı sorunlar profesyonel yardım olmadan ortadan kaldırılabilir.

GE Klima Hata Kodu

SORUN OLASI NEDENLER NE YAPALIM
Ekranda E4 belirir Su kovası Fritöz mü yoksa doğru takılmamış mı? • Su kovayı çıkarın, boşaltın ve değiştirin. Bu kılavuzdaki Su Kovası bölümünü ve Kurulum Talimatlarını Kullanma bölümüne bakınız.
Ünite çalışırken su kovası çıkarıldı • Su kovayı değiştirin. Su Kovası bölümünü kullanma bölümüne bakınız. NOT: Su haznesini, birikmeye devam edebilecek herhangi bir yoğunlaşmayı yakalamak için boşaltdıktan hemen sonra değiştirin.
“ISI” modu seçildi ama ünite ısınmıyor Yalnızca bir Cool modeliniz varsa, modelinizde ısı ayarları aktif olmayacaktır. • Üniteyi OTOMATİK konumuna getirin. GÜZEL. KURU veya FAN modu. ISITMA modu mevcut değildir ve sadece soğutmalı modellerde çalışmayacaktır.
Ekranda “E1” belirir İşlev hata kodu. • Klimayı fişten çekin. 3 dakika bekleyin ve tekrar takın.
ZAMANLAYICI özelliği düzgün çalışmıyor Bir elektrik kesintisi veya kesinti meydana geldi. • Bir elektrik kesintisi veya kesinti durumunda, ünite ZAMANLAYICI özelliği orijinal ayarlara sıfırlanır.İstenirse yeni bir saat ayarlamanız gerekebilir.

 

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi