Anasayfa / Ankara / Ankara Cartel Klima Servisi

Ankara Cartel Klima Servisi

Ankara Cartel Klima Servisi uzun vadeli konut ve ticari yatırımları hakkında büyük kararlar veren bilge ve sorumlu bir bakıcı gibi görünüyorsunuz. Uzun yıllar boyunca, evinizi veya işinizi tam kapasite ile çalıştıracak verimli ve mantıklı kararlar ve tam verimlilik sağlayacak gibi görünüyorsunuz. Konfor Çözümleri malzemesi gibisin. Tebrikler, doğru yere geldiniz!

Cartel Klima Servisi Ankara

Yani eğer kollarınızla birlikte zıplamaktan hoşlanıyorsanız ve uzun vadeli yatırımınızı kendi ellerinizle korumaktan hoşlanıyorsanız, sizin için büyük bir Önleyici Bakım ipuçları kaynağımız var. Tüm bu teknikler bakım sözleşmelerimizde yer almaktadır. Bu nedenle, HVAC Bakımınızı kontrol altında tutmaya yardımcı olmak için hizmetlerimizi sunmaya karar vermiş olsanız bile, HVAC Sisteminizin ömrünü ve verimliliğini istediğiniz her şeye katkıda bulunabilirsiniz.

Bu ipuçları ısıtma ve iklimlendirme ekipmanlarınıza hayat katacak, böylece paradan tasarruf etmenizi ve ev ya da işinize daha iyi performans vermenizi ve ayrıca acil HVAC servisine ihtiyaç duymanızı önleyecektir. Enerjinin maliyeti arttıkça, tüm bu ipuçları, yüksek fiyatları etkileyebilir ve ünitenizin verimliliğini artırabilir.

Konfor Çözümleri Isıtma ve Soğutma

Üniteniz gerektiği gibi çalışmazsa, daha enerji dostu bir sistemle değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Daha eski HVAC ekipmanı, bugün yeni HVAC sistemleri için asgari gerekliliklerden bile daha kötü bir değerlendirme derecesine sahip olabilir. Ancak, güvenilir eski paslı ünitenizle kalmayı tercih ederseniz ya da şık ve yeni bir üniteye yatırım yapmayı tercih ederseniz edin, bu ipuçları size çok yardımcı olacaktır. tüm arkadaşlarımızı ve komşularımızı istiyoruz.

Filtrenizi her 30 günde bir kontrol edin

Alglerin oluşmasını önlemek için iç ekipmanınızı sonlandıran herhangi bir drenaj hattına dikkatlice dökün.
Ünitenin olabildiğince verimli çalışmasını sağlamak için, AC veya ısı pompanızın 18″ tam açıklıkta olduğundan emin olun.

Herhangi bir açık hava ekipmanının yakınında bir kurutucu havalandırması varsa, sık sık bir su hortumuyla durulayın.

Programlanabilir t-istatistiklerini kurun, böylece hafta boyunca sıcaklıkları ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, ısıtma veya soğutmadan zevk almadığınız zamanlar için güç faturanızı kullanmayacaksınız.

Kapı ve pencerelerin etrafında sıyırma yeterli hava tutun

Tüm pencerelerin güneş ışınlarının nüfuz etmesini engellemek için pencere işlemlerinin yapıldığından emin olun.
Özellikle en hassas gece veya gündüz bölgeleriniz için gerekli yalıtımı kontrol edin

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi