Anasayfa / Ankara / Ankara Fujitsu Klima Servisi

Ankara Fujitsu Klima Servisi

Ankara Fujitsu Klima Servisi 7/24 Acil Servis tüm konut veya ticari klima tamir ve montaj hizmetleri ve ısıtma ihtiyaçlarınız için gece veya gündüz arayın.

acil klima servis için çağrı merkezi

Klimanızın zaman kavramı yoktur ve günün veya gecenin herhangi bir zamanında arıza veya arızaya karşı hassastır. Bazı sorunlar planlanmış bir randevu saatine kadar bekleyebilirken, diğerleri aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir acil durum servisi çağrısı yapar:

Fujitsu Klima Servisi Ankara

  • Açılmayacak bir AC birimi. Bu bariz olanıdır – eğer sıcak bir gündür ve AC üniteniz çalışmıyorsa, Katy’de 24 saat AC onarımı için BVS’i arayın!
  • Soğuk hava eksikliği (veya herhangi bir hava). Yaklaşan bir onarımın en belirgin işaretlerinden biri, havalandırma deliklerinden gelen sıcak hava patlamasıdır. Aramadan önce, termostatı “sıcağa” değil “soğutmaya” ayarlandığından ve sıcaklığın odanın içindeki ortam sıcaklığının birkaç derecenin altına ayarlandığından emin olmak için kontrol edin. HVAC şirketinizi aramadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için buraya tıklayın !
  • Tuhaf kokular (özellikle yanan ya da silah tozu kokusu) . Bu, AC fan veya kompresörünüzle ilgili bir problemi veya bir devre kartının veya fan motorunun kısa devre yaptığını gösterebilir.
  • Garip sesler . Metal isabet metali gibi görünen bir şey duyarsanız, bir parça gevşek olabilir veya fan kanatlarınız denge dışında kalabilir veya kırılabilir. Yüksek sesle çığlık atıyorsanız, kırık bir kompresör veya fan kayışı olabilir.
  • Donmuş evaporatör bobini . Evaporatör serpantini kendi kendine çözecek olursanız da, ünite etrafında büyük miktarlarda sızıntıyla uğraşıyorsunuz demektir. Bu sorunu yaşıyorsanız acil durum AC onarımını aramak en iyisidir.
  • Soğutucu veya su sızıntısı. Bir miktar su sızıntısı alarm vermese de, aşırı nem veya ünitenin etrafındaki havuzlar dikkat gerektirir ve eğer tedavi edilmezse maddi hasara veya küf oluşumuna yol açabilir.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi