Anasayfa / Ankara / Ankara Vestel Klima Servisi
Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi klima ortamlarında uzmanlaşmıştır ve en iyi klimaların kurulumunu ve yardımını sunar.  Her türlü ihtiyaca yakın olmak için, klima ortamları için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Müşteriye özel olarak tasarlanmış teknik ve ekonomik çözümü, herhangi bir yükümlülük ya da maliyet olmadan analiz etme fırsatı sunmaktadır.

Ankara Vestel Klima Teknik Servisi

Ankara Vestel Klima ServisiBu nedenle kapsamlı bir olmasının garantisi ile, satış sonrası yükleme ekipmanı koşullandırma fazı aşağıdaki alanda uzmanlaşmış teknik profesyonellerin kalifiye personele çevre sayesinde her tip için iklimsel gereksinimlerini karşılamak edebiliyoruz ve Sessizlik, enerji tasarrufu ve çevreye saygı anlamında sistemin maksimum verimliliğini koruyabilen doğru bakım servisi.

Uygun bir klima seçimi için odaların boyutlarını, cam yüzeylerin boyutlarını, ortalama mevsimsel sıcaklıkları ve klimanın nasıl kullanılacağını bilmek gerekir. Bu nedenle tavsiyemiz size yardımcı olabilir: uzman teknisyenlerimiz herhangi bir açıklama talebi için sizin hizmetinizdedir. Servisimiz muayene sonrasında ücretsiz bir tahminde bulunmaktır.

HER MARKA KOŞULLARI İÇİN TEKNİK YARDIM

Bozuk klimalar, hasarlı veya çalışmayanlar ve periyodik bakım servisi, cihazın maksimum işlevselliğini sağlamak için gaz yedekleri ve yedek parçalar sağlayan bir teknik destek hizmeti sunmaktadır.

PERİYODİK KONTROLLER

Mevsime bağlı olarak uygun şekilde soğutulmuş veya ısıtılmış bir ortam oluşturmanın yanı sıra, makinenin periyodik bir kontrolü ve tüm çevresel organlar da önemlidir. Klimanın periyodik bakımı, daha iyi bir kondisyon performansı, enerji faturasında anlık ve somut tasarruf ve ayrıca zaman içinde aparatın ömrünü uzatır.

aşamasında gerçekleştirilen işlemler şunlardır:

  • dış ünite yapısal kontrolü;
  • özel ürünlerle harici akünün temizlenmesi ve yıkanması;
  • Soğutucu gaz basınçlarının kontrolü ve olası geri kazanım;
  • kompresör fonksiyonlarını kontrol edin;
  • antibakteriyel tedavi ile iç ünite filtrelerinin kontrolü, temizlenmesi ve yıkanması;
  • kontrol panellerinin durumunun görsel kontrolü;
  • soğutma devresi bağlantılarını kontrol edin;
  • Derleme ve serbest bırakılması “klima sistemi kitapçık,” eşit veya 3 kg (DPR 147/2006) daha büyük soğutma yükü olan klima için zorunlu.

GAZ R22 İLE BİR GÜNCEL DURUMUNUZ VAR MI?

Ankara Vestel Klima Servisi2010’dan beri, yönetmelikler, çevreye zararlı olduğu düşünülen maddeleri içeren R22 soğutucu gazının kullanımını yasaklamıştır.  Bu, bu gaz ile çalışan bir AC sahip olanlar iyileşmek için zorlanır ve etkili bir gaz içeriği ile değiştirilir soğutucu devredeki çalışmaları yürütmek zorunda olduğu anlamına gelir.

profesyonelliğe ve deneyime güvenin

Size temizlik için yararlı ipuçları veren ve yeni nesil kremi ile eski ekipman veya değiştirilmesi koruyarak para için en iyi değeri analiz etmek doğru destek vermek.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi