Anasayfa / Antalya / Antalya Cartel Klima Servisi

Antalya Cartel Klima Servisi

Antalya Cartel Klima Servisi Konfor Çözümleri Isıtma ve Soğutma, yerel HVAC uzmanlarınıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Cartel Klima Servisi Antalya

Sitenin bu bölümüne ulaşmışsanız, Konfor Çözümleri adının arkasındaki harika kişiler hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak ilginizi çekebilir. İşte bilmeniz gereken bazı harika şeyler!

 • Müşteri Hizmetleri, Comfort Solutions profesyonel servis teknisyenleriniz için 1 numaralı iştir.
 • Comfort Solutions ekipleri, saatlik, haftalık, aylık veya yıllık olarak ödenen maaşlı çalışanlardır. Bizim için konsept, Komisyona dayalı kısayolların evinize veya işinize yapılmamasını sağlamaktır. Teknisyenlerimiz, probleminizi ilk defa doğru bir şekilde düzeltmek ya da tamamlanana kadar işinizde kalmak için eksiksiz bir şekilde eğitilmişlerdir.
 • Çok düşük bir devir oranına sahibiz – her seferinde Konfor Çözümleri yolunu işleyecek çok kararlı, iyi eğitimli bir kadroya dönüştüğümüze inanıyoruz.
 • Bir Comfort Solutions temsilcisinden ziyaretinizden en az bir gün önce, bulunduğunuz yere tayin edilen mürettebatın her birinin adlarını ve fotoğraflarını e-postayla gönderebiliriz. Bu şekilde, evinizde ve mülkünüzde kimin ve çevresinde çalışacağını tam olarak biliyorsunuz.
 • Tüm çalışanları uyuşturucu testlerine ve arka plan kontrollerine tabidir. Herhangi bir olumsuz bulgu işten çıkarılma sebebidir.
 • Konfor Çözümleri tamamen sigortalıdır ve tamamen bağlanmıştır.
 • Konfor Çözümleri ayrı satış ve onarım ekiplerini saklamamaktadır, bu yüzden size tavsiyelerde bulunan ve eviniz veya işiniz için doğru yeni kurulumu, yedek HVAC veya Isıtma ve Hava Onarımını seçmenize yardımcı olan teknisyen, işiniz için önde gelen teknisyen olacaktır.
 • Konfor Çözümleri, Ev Danışmanı, Kudzu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, her büyük müşteri inceleme hizmetinde ÇOK İYİ incelemelere sahiptir.
 • Comfort Solutions, aynı zamanda, nitelikli tüketiciler için aynı gün ve Acil HVAC onarım hizmetleri sunmaktadır.
 • Konfor Çözümleri, yıllık bakım programı ile kurduğumuz yeni ekipman için tüm parçalarda 10 yıl garanti hizmeti sunmaktadır.
 •  size ve evinize veya işinize, alabileceğinizi bilmediğiniz hizmetler için rakipsiz bir toplam değer sunabilir.

bölgesindeki en kapsamlı servis

Bu yüzden bizi arayın veya bugün bizimle iletişime geçin ve yerel veya tamamen kalifiye, Konfor Çözümleri Isıtma ve Soğutma uzmanınızın eviniz veya işiniz için neler yapabileceğini görün.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi