Anasayfa / Antalya / Antalya Electrolux Klima Servisi
Antalya Electrolux Klima Servisi

Antalya Electrolux Klima Servisi

Antalya Electrolux Klima Servisi Web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek veya bizi arayın, ÜCRETSİZ tahmininizi planlayın.

Antalya Electrolux Klima Servisi

Antalya Electrolux Klima Servisi2. Adım: Isıtma ve soğutma tasarım uzmanlarımızdan biri, planlanan zamanda evinizi ziyaret edip değerlendirecektir. Bu değerlendirme sırasında, size özel konfor endişelerinizi ve sistem değiştirme hedeflerinizi tartışacaktır .

Kepez Electrolux Klima Servisi

Kepez Electrolux Klima Servisi Tasarım uzmanı ayrıca, evinizin termal zarfı hakkında özel bilgi de alacak. Termal zarf, sizi dış unsurlardan koruyan her şeydir (örneğin pencereler, kapılar, duvarlar, tavan, yalıtım). Ayrıca, evinizin kanal sisteminin kapsamlı bir incelemesini de tamamlayacaktır.

Muratpaşa Electrolux Klima Servisi

Muratpaşa Electrolux Klima Servisi Tahmin edebileceğiniz gibi, bu işlemin tamamlanması zaman alıyor. Lütfen bu adım için yaklaşık 1 ila 1,5 saat arasında bir bütçe ayırdığınızdan emin olun. Tasarım uzmanı ayrılmadan önce teklifinizle birlikte geri dönme zamanı belirleyecektir (çoğu durumda ilk ziyaretten sonraki 24 saat içinde).

Konyaaltı Electrolux Klima Servisi

Konyaaltı Electrolux Klima Servisi Tasarım uzmanı, evinizin termal zarfı hakkındaki verileri, evinizin özel ısıtma ve soğutma gereksinimlerini belirleyen bir yük hesaplama programına girer. Bu veriler sizin için mükemmel bir sistem oluşturmak için özel hedefleriniz ve rahatlığınız ile birleştirilir. Tasarım uzmanı sizin için ayrıntılı bir teklif hazırlar.

Adım 4: Tasarım uzmanı, teklifinizi gözden geçirip, yük hesaplamasını, işin kapsamını ve ihtiyaç duyulan ekipmanın yeteneklerini açıklamak için belirlenen zamanda geri dönecektir.

Not: Yüklemeye devam etmek istiyorsanız, sadece teklifi imzalarsınız. Kısmi veya tam hiçbir ödeme beklenmez. İş tamamlanana kadar herhangi bir ödeme yapmıyoruz ve% 100 memnun kalıyorsunuz.

Adım 5: Kurulum Günü: Kurulum ekibi sabah 8: 30-9: 00 saatleri arasında evinize ulaşacaktır. Tasarım uzmanı mürettebata eşlik edecek ve sizi onlara tanıtacak. İşin hızlı bir değerlendirmesi yapılacaktır. İş, zamanında ve profesyonel bir şekilde tamamlanacaktır.

Konforlu ve enerji tasarruflu evinizin tadını çıkarın

Antalya Electrolux Klima ServisiEvinizin herhangi bir karışıklıktan korunmasını sağlamak için, mürettebat damla bezleri, ayakkabı kapakları ve lateks eldivenler kullanacaktır. Kurulum tamamlandığında, mürettebat, siz rahat edene kadar sistemin çalışmasını açıklayacaktır.

Adım 6: Kurulum tamamlandığında, sistemin teftişe hazır olduğunu bildirmek için yerel denetleme departmanına başvuracağız. Muayene departmanı, planlamak için doğrudan sizinle irtibata geçecektir.

Adım 7: Tasarım uzmanı, incelemeden sonra kapsamlı bir geçiş yapması için geri dönecektir. Bakım ve garanti bilgileri açıklanacak ve çalışmanın gözden geçirilmesi yapılacaktır. Ödeme, proje ile tatmin olduktan sonra tahsil edilecektir.

Adım 8: Gelecek yıllarda daha konforlu ve enerji tasarruflu evinizin tadını çıkarın.

Antalya Electrolux Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Akseki , Aksu , Alanya , Döşemealtı , Elmalı
  • Finike , Gazipaşa , Gündoğmuş
  • İbradı(Aydınkent) , Kale(Demre) , Kaş
  • Kemer , Kepez , Konyaaltı , Korkuteli
  • Kumluca , Manavgat , Muratpaşa , Serik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi